مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شکلات و مواد اولیه شکلات سازی دعوت می نماید.

                          برای کسب اطلاعات بیشتر محصول و ارتباط با ما در ادامه همراه شوید:

کارخانه تولیدی صادرات شکلات تافی به عراق + فیلم

آنچه در این مقاله میخوانیم...

بسته بندی زیبا و شکیل شکلات تافی و آبنبات صادراتیفرصت همکاری جهت فروش و صادرات شکلات تافیانواع تافی مغزدار ، تافی میوه ای و آبنبات تولیدی قیمت ارزانتافی مغزدار در انواع طعم های کاکائو ، شیری ، کره ای ، نارگیلی ، .... در بسته بندی های مختلف و کارتن 12 کیلوییابنبات مغزدار در انواع طعم های توت فرنگی، عسلی، کره ای ، نارگیلی ، .... در بسته بندی های مختلف و کارتن 12 کیلوییآبنبات قهوه دوسرپرس صادراتیآبنبات نعناییآبنبات کاراملی...کارخانه تولیدی صادرات شکلات تافی به عراق
شکلات ایرانی برنوتی

صادرات شکلات به عراق در طی سالیان گذشته همواره با رشد و توسعه همراه بوده است و از دلایل این امر می توان به این اشاره کرد که تولیدات و محصولات مرتبط با صنعت شکلات ، همواره در سطح جهان از تقاضای بالایی برخوردار است و لذا همین ویژگی، سودآوری قابل توجهی را برای چنین عرصه‌ای فراهم کرده است.

بسته بندی زیبا و شکیل شکلات تافی و آبنبات صادراتی

 

با وجود صادرات شکلات‌های ایرانی به برخی کشور‌های آسیای میانه شرقی، حاشیه خلیج فارس، کانادا، استرالیا و غیره، توانمندی‌های موجود حاکی از توان رقابتی و صادراتی هر چه بیشتر در بازار کشور‌های خارجی است. اگرچه می‌توان با تدبیر، این محصول را به یکی از کالا‌های جایگزینِ صادراتِ غیرنفتی مبدل کرد.لزوم توجه به بسته بندی تولیدات ایرانی به عنوان رکنی مهم و اثرگذار در ارتقای جذابیت کالای داخلی محسوب می شود. برخلاف بسیاری از عرصه‌ها که متاسفانه به موضوع بسته بندی بصورتی حرفه‌ای نگریسته نمی‌شود، در صنعت شکلات سازی تلاش شده به بسته بندی اقلام تولیدی توجه ویژه‌ای شود. بسته بندی مناسب انواع شکلات تافی و آبنبات که در بسته های یک کیلویی و سه کیلویی و کارتن های ۱۲ کیلویی با جنس مقاوم طراحی شده است از نمونه این طرح  ها است.

فرصت همکاری جهت فروش و صادرات شکلات تافی

 صادرات شکلات تافی
فرصت همکاری جهت فروش و صادرات شکلات تافی

 

یکی از مقاصد اصلی صادرات شکلات و تافی در کشورهای هدف صادراتی  کشور عراق است.  با توجه با روابط نزدیک و مراودات فراوان ایران و عراق در طول سالیان اخیر، نزدیکی مسافتی دو کشور و وجود مرزهای مشترک زیاد همانند مهران، چذایه، سومار و غیره و همچنین آشنایی فرهنگی مردم دو کشور با هم موقعیت خوبی برای تجار ایرانی و عراقی فراهم کرده است. شرکت شکلات ایران دارای شناخت کافی و تجربه و تخصص طولانی از پروسه های صادرات به کشور عراق را دارد. همچنین با دارا بودن شرکت تخصصی و کارشناسان مقیم در عراق، و همچنین اطلاعات، ارتباطات و منابع کافی در حوزه تامین و تولید انواع شکلات از جمله شکلات مغزدار، شکلات تلخ، شکلات کادویی، شکلات فله ای، تافی مغزدار در انواع طعم ها و رنگ ها و همچنین بسته بندی های متنوع و شکیل همراه با کیفیت مطلوب و قیمت ارزان و رقابتی، آماده هر گونه همکاری در زمینه مشاوره و فروش عمده شکلات به تاجران عزیز می باشد.

انواع تافی مغزدار ، تافی میوه ای و آبنبات تولیدی قیمت ارزان

انواع تافی مغزدار ، تافی میوه ای و آبنبات تولیدی قیمت ارزان
انواع تافی مغزدار ، تافی میوه ای و آبنبات تولیدی قیمت ارزان

از انواع تافیی مغزدار ، تافی میوه ای و آبنبات تولیدی قیمت ارزان که بسیار پرتقاضا هستند و در بازارهای خارجی فروش بالایی دارند می توان محصولات زیر را در کارخانه تولیدی تافی نام برد:

  • تافی مغزدار در انواع طعم های کاکائو ، شیری ، کره ای ، نارگیلی ، …. در بسته بندی های مختلف و کارتن ۱۲ کیلویی

  • ابنبات مغزدار در انواع طعم های توت فرنگی، عسلی، کره ای ، نارگیلی ، …. در بسته بندی های مختلف و کارتن ۱۲ کیلویی

  • آبنبات قهوه دوسرپرس صادراتی

  • آبنبات نعنایی

  • آبنبات کاراملی

کارخانه تولیدی صادرات شکلات تافی به عراق

کارخانه تولیدی صادرات شکلات تافی
کارخانه تولیدی صادرات شکلات تافی به عراق

برای خرید از کارخانه تولیدی صادرات شکلات تافی و صادرات کانتینری به عراق یا سایر کشور ها ، می توانید از طریق تماس با واحد فروش نسبت به ارسال سفارشات و زمانبندی تحویل اقدام نمایید و بار خود را در مرز مربوطه دریافت نمایید. معمولا بارهای تافی صادراتی به عراق از مرزهای مختلفی مانند مهران ، باشماق ، پرویزخان و … عبور می کنند.

Call Now Buttonمشاوره + قیمت