مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شکلات و مواد اولیه شکلات سازی دعوت می نماید.

                          برای کسب اطلاعات بیشتر محصول و ارتباط با ما در ادامه همراه شوید:

بهترین قیمت + خرید شکلات تخته ای بزرگ مخصوص قنادی ( عمده ای کارتن ۱۲ kg) + فیلم تولید

آنچه در این مقاله میخوانیم...

شکلات تخته ای مخصوص قنادی (کاکائو کیبوردی)استفاده از شکلات تخته ای روی کیکفروش شکلات تخته ای (شمشی) قیمت مناسبعرضه انواع شکلات مصرفی قنادی هافیلم تولید انواع شکلات تخته ای و کرم کاکائو مایع
شکلات تخته ای مخصوص قنادی

شکلات تخته ای مخصوص قنادی بایستی از بافت یکدست، مستحکم و مقاومی برخوردار باشد تا به راحتی در برابر حرارت ذوب نشود. تولیدکنندگان به منظور افزایش کیفیت تولیدات خود از نوعی شکلات تخته ای به نام شکلات تخته ای سی بی اس (CBS Chocolate) استفاده می کنند. این شکلات از مقاومت بالایی برخوردار است و مقاومت ذوبی مناسبی در برابر گرما دارد؛ به همین خاطر بسیاری از تولیدکنندگان مایل به استفاده از آن در ساختار محصولات خود هستند. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شکلات تخته ای کیلویی با ما همراه باشید.

شکلات تخته ای مخصوص قنادی (کاکائو کیبوردی)

شکلات تخته ای مخصوص قنادی

شکلات تخته ای مخصوص قنادی ( کاکائو کیبوردی) از متریال اصلی این مراکز به حساب می آید که معمولا از آن جهت روکش کیک ها و شیرینی های مختلف استفاده می کنند. این شکلات در چندین طعم پرطرفدار تولید می شود که با هر طعم آن می توان دسرهای بی نظیری تولید کرد. از انواع شکلات تخته ای می توان به مدل کاکائویی، وانیلی، رنگی و تلخ آن اشاره کرد.

پروسه تولید شکلات تخته ای کیلویی طبق استانداردهای مشخص شده جهانی طی شده و هر مدل آن با مواد اولیه باکیفیتی تولید و عرضه می شود.

مراکز قنادی سراسر کشور می توانند با استفاده از انواع شکلات شمشی بر تنوع محصولات خود بیفزایند. ضمن اینکه، استفاده از شکلات های تخته ای تنها در ایران رواج ندارد؛ بلکه تولید کنندگان حرفه ای سایر کشورها نیز از این شکلات در ساختار محصولات خود استفاده می کنند؛ بنابراین استفاده از این شکلات های درجه یک در کیک های قنادی یک روتین کاری تولیدکنندگان می باشد.

استفاده از شکلات تخته ای روی کیک

استفاده از شکلات تخته ای روی کیک

استفاده از شکلات تخته ای روی کیک به چند طریق ممکن است. می توان این شکلات را با کمک روش های مختلف موجود ذوب کرد و با شکلات ذوب شده نهایی یک روکش یکنواخت در سطح کیک ایجاد کرد. همچنین می توان شکلات را رنده کرد و آن را بر روی دسرهای قنادی قرار داد.

ضمن اینکه، استفاده از شکلات تخته ای مخصوص قنادی تنها محدود به این مراکز نمی شود و سایر تولیدکنندگان و عرضه کنندگان دسر در سطح کشور همچون کافه رستوران ها می توانند از این محصول بی نظیر استفاده نمایند. قطعا استفاده از چنین مواد اولیه کاربردی که مصرف کنندگان هم آن را دوست دارند به نفع واحدهای تولیدی کشور می باشد.

فروش شکلات تخته ای (شمشی) قیمت مناسب

فروش شکلات تخته ای قیمت مناسب

فروش شکلات تخته ای (شمشی) قیمت مناسب در وزن های مختلفی صورت می گیرد. این شکلات که ویژه مراکز تولیدی کشور تولید شده است در وزن های سنگین همچون ۳ کیلویی و بالاتر به فروش می رسد. برای خرید شکلات تخته ای مخصوص قنادی به صورت اینترنتی فقط کافی است فرم ثبت سفارش همین سایت را با دقت تکمیل کرده و ارسال نمایید. این محصول همچون سایر محصولات مرکز با باربری حرفه ای و قیمت مناسب به اقصی نقاط کشور ارسال می شود.

عرضه انواع شکلات مصرفی قنادی ها

عرضه انواع شکلات مصرفی قنادی ها

عرضه انواع شکلات مصرفی قنادی ها با قیمت بسیار مناسب در جریان است و تمام محصولات با بسته بندی ایمن در سراسر کشور پخش می شوند تا تولیدکنندگان و تامین کنندگان ارجمند کشورمان بدون کوچکترین سختی به محصولات موردنیاز مرکز خود دسترسی داشته باشند.

فیلم تولید انواع شکلات تخته ای و کرم کاکائو مایع

در ویدئوی زیر شماتیکی از خط تولید انواع شکلات تخته ایی و کرم کاکائو مایع نشان داده شده است:

شکلات های کاربردی زیادی در حال تولید و ارائه می باشند که از پرفروش ترین آن‌ها می توان به شکلات مایع، شکلات چیپسی، شکلات سکه ای، شکلات کریسپی و … اشاره کرد. امکان خرید این محصولات نیز همچون شکلات تخته ای مخصوص قنادی در همین سایت فراهم شده است. در رابطه با هر یک از این شکلات های صنعتی درجه یک توضیحات لازم در بخش های مربوطه آورده شده است که شما عزیزان را به مطالعه این بخش ها دعوت می کنم.

عرضه انواع شکلات مصرفی قنادی ها

مشاوره و فروش

Call Now Buttonمشاوره + قیمت