مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شکلات و مواد اولیه شکلات سازی دعوت می نماید.

                          برای کسب اطلاعات بیشتر محصول و ارتباط با ما در ادامه همراه شوید:

عرضه لسیتین هندی (India Soy Lecithin) وارداتی ( بشکه ۲۰۰L)

آنچه در این مقاله میخوانیم...

مشخصات لسیتین هندیموارد مصرف لسیتین خوراکیفروش لسیتین سویا هندی با قیمت عالی
مشخصات لسیتین هندی

لسیتین هندی در لیست محصولات وارداتی شرکت بازرگانی سورن قرار دارد. لسیتین (Lecithin) یک محصول اولیه مشترک میان صنایع مختلف است که تولیدکنندگان فعال در صنایع غذایی، بهداشتی، دارویی و … جهت تولید هر چه بهتر محصولات خود از این ماده بهره می گیرند. ضمن اینکه، لسیتین به ۲ صورت مایع و جامد (پودر) تولید می شود که گرید مایع آن، کاربردهای بیشتری نسبت به جامد دارد.

لسیتین مایع را می توان در تولیدی هایی همچون کیک پزی، شیرینی پزی و … به کار برد و با استفاده از آن باعث عدم چسبندگی مواد به یکدیگر شده و کیفیت لازم را در بافت این محصولات برقرار کرد. لسیتین پودری نیز در تولیدی هایی مانند نان پزی کاربرد دارد و این محصول هم همانند مدل دیگری به خوبی می تواند کیفیت محصولات واحدهای تولیدی را افزایش دهد. در ادامه این بخش، قصد داریم به بررسی تخصصی لسیتین وارد شده از هند بپردازیم و این محصول اولیه را خدمت تولیدکنندگان و تامین کنندگان محترم معرفی نماییم. با ما همراه باشید.

مشخصات لسیتین هندی

مشخصات لسیتین هندی

برخورداری از کیفیت بالا و عملکرد تاثیرگذار از مشخصات لسیتین هندی است که این ویژگی ها باعث انتخاب آن توسط بسیاری از مراکز حرفه ای شده است. به جرات می توان گفت که هند یکی از بزرگترین تولیدکنندگان مواد اولیه علل خصوص لسیتین در جهان است و شرکت های تولیدی این کشور به خوبی توانسته اند جایگاه خود را در بازار جهانی تثبیت نمایند.

لسیتین هند یکی از مطمئن ترین و باکیفیت ترین لسیتین تولید شده در جهان است که درصد رضایت بالایی را از سوی تولیدکنندگان به خود اختصاص داده است.

لسیتین تولید هند در ایران نیز طرفداران بسیاری دارد که این موضوع، زمینه ساز تداوم واردات آن شده است. بنابراین کیفیت بالا یکی از مشخصات بارز لسیتین های هندی است که باعث شهرت آن شده است. بحث قیمت نیز یکی دیگر از مسائلی است که تولیدکنندگان به آن توجه دارند. قیمت لسیتین هند با وجود کیفیت خوب در رنج رقابتی قرار داشته که این ۲ فاکتور مهم یعنی کیفیت بالا و قیمت مناسب باعث شهرت جهانی لسیتین های این کشور شده است.

موارد مصرف لسیتین خوراکی

موارد مصرف لسیتین خوراکی

همانطور که اشاره شد، موارد مصرف لسیتین خوراکی بسیار متنوع است و شامل چندین حیطه کاری مختلف می شود. لسیتین خوراکی را می توان به شیرینی جات مختلف افزود و با این کار منجر به یکنواختی و یک دستی ساختار آن ها شد. قطعا به هم ریختگی شیرینی جات نشان دهنده یک کار بی کیفیت و سطح پایین است و مصرف کنندگان نیز از این مدل محصولات استقبال نمی کنند. به این ترتیب، تولیدکنندگان جهت تولید محصولاتی با ظاهر مرتب و کیفیت بالا از لسیتین استفاده می کنند.

ضمن اینکه، لسیتین با استفاده از چند منبع گیاهی و جانوری مختلف تولید می شود که از بین این منابع، لسیتین سویا به دلیل کیفیت عالی و قیمت ارزان مورد توجه تولیدکنندگان قرار گرفته است. لسیتین هندی عرضه شده توسط مرکز سورن نیز از نوع لسیتین سویا است. در رابطه با سایر مصارف لسیتین خوراکی نیز می توان به قابلیت به کارگیری آن در محصولاتی همچون انواع سس، بستنی، شکلات و … اشاره کرد.

همچنین لازم به ذکر است که لسیتین به غیر از تحکیم و بکنواختی بافت محصولات باعث افزایش عمر آن ها نیز می شود. بسیاری از افراد، لسیتین را یک نگهدارنده درجه یک می دانند که به خوبی می تواند باعث حفظ محصولات خوراکی از آسیب های مختلف شده و عمر آن ها را به صورت چشمگیری افزایش دهد. این افزایش عمر برای تولیدکنندگان حرفه ای اهمیت زیادی دارد به همین خاطر شاهد استفاده گسترده از لسیتین هندی در واحدهای تولیدی هستیم.

فروش لسیتین سویا هندی با قیمت عالی

فروش لسیتین سویا هندی با قیمت عالی

فروش لسیتین سویا هندی با قیمت عالی در بشکه هایی به وزن ۲۴۰ لیتر انجام می گیرد. این محصول تحت برندهایی با نام لسیتین گجرات، لسیتین گلوبال، لسیتین پسفیک و … عرضه می شود. این شرکت های تولیدی که در هند مشغول به فعالیت هستند، تولیدکننده لسیتین سویا بوده و گرید مایع آن را در سطح کیفی بالایی تولید و ارائه می کنند.

این محصولات به دلیل کیفیت بالا به خوبی می توانند انتظار مشتری را از یک لسیتین درجه یک برآورده کنند. بنابراین همانطور که چندین بار اشاره شد، لسیتین هندی تحت هر برندی از کیفیت قابل قبولی برخوردار است. این محصول را هم اکنون می توانید در سایت سفارش داده و محصول مدنظر خود را در عرض چند روز کاری تحویل بگیرید.

مشاوره و فروش

Call Now Buttonمشاوره + قیمت