مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شکلات و مواد اولیه شکلات سازی دعوت می نماید.

                          برای کسب اطلاعات بیشتر محصول و ارتباط با ما در ادامه همراه شوید:

قیمت پودر کاکائو فله | واردات انواع cacao powder برندهای اروپایی |

آنچه در این مقاله میخوانیم...

لیست قیمت پودر کاکائو فلهتولید انواع پودر کاکائو (Cocoa Powder)واردات انواع پودر کاکائو از آسیا و اروپافروش پودر کاکائو فله ای ویژه تولیدکنندگان داخلی
لیست قیمت پودر کاکائو فله

در این بخش، به عوامل تاثیرگذار بر قیمت پودر کاکائو فله اشاره خواهیم کرد. پودر کاکائو یکی از محصولات پرمصرف صنایع غذایی است که بسته به نوع برند با قیمت های متفاوتی عرضه می شود که البته این تفاوت قیمت تنها به خاطر برند محصول نیست و چندین فاکتور دیگر نیز بر قیمت نهایی آن تاثیر می گذارند که در ادامه مطلب به بررسی آن‌ها می پردازیم.

لیست قیمت پودر کاکائو فله

لیست قیمت پودر کاکائو فله

لیست قیمت پودر کاکائو فله شامل چندین برند با قیمت روز آن‌ها است که این لیست توسط کارشناس فروش بازرگانی سورن به اطلاع مشتریان محترم می رسد. حال اینکه؛ قیمت هر کیلو پودر کاکائو به چه عوامل دیگری وابسته است را توضیح خواهیم داد. در واقع، پودر کاکائو یک محصول وارداتی است که برای واردات آن بایستی ارز لازم تهیه شده و در اختیار فروشنده گذاشته شود؛ بنابراین نرخ ارز در زمان خرید پودر کاکائو تاثیر زیادی بر قیمت نهایی آن می گذارد.

از طرفی هم، قیمت پودر کاکائو خارجی تا حد زیادی بستگی به نحوه سفارش مشتری دارد. اگر تولیدکننده، پودر کاکائو را به صورت جزئی یا به اصطلاح تک فروشی خریداری کند، قیمت آن نیز برحسب همان نرخ تک فروشی محاسبه خواهد شد؛ اما در مقابل، خرید پودر کاکائو به صورت فله با اعمال تخفیف های ویژه همراه بوده و قیمت آن تبدیل به نرخ عمده که یک نرخ مقرون به صرفه است، می شود.

به این ترتیب، میزان قابل توجهی از قیمت پودر کاکائو فله بستگی به نحوه سفارش مشتری دارد. پودر کاکائو مرکز نیز ویژه تولیدکنندگان و تامین کنندگان محترم به فروش می رسد و امکان سفارش آن‌ها تنها به صورت عمده میسر است. به عبارتی، مشتریان گرامی که مایل به خرید عمده پودر کاکائو خارجی هستند می توانند جهت استعلام موجودی و قیمت محصول با واحد فروش تماس بگیرند. حال اینکه، پودر کاکائو مرکز تحت چه برندهایی عرضه می شود را در ادامه توضیح خواهیم داد.

تولید انواع پودر کاکائو (Cocoa Powder)

تولید انواع پودر کاکائو (Cocoa Powder)

تولید انواع پودر کاکائو (Cocoa Powder) برای پیشبرد اهداف تولیدکنندگان در تولید واجب و ضروری است. پودر کاکائو یکی از فرآورده های میوه کاکائو است که آن را از دانه های این میوه استخراج می کنند. این پودر به دو صورت طبیعی و آلکالایز تولید می شود که هر کدام از آن‌ها کارایی خاصی دارند.

ضمن اینکه، پودر کاکائو طبیعی همان پودر کاکائو اولیه حاصل شده از دانه کاکائو است که بدون افزودنی بوده و طعم بسیار تلخی دارد. رنگ این پودر کاکائو نیز روشن است. مدل بعدی، پودر کاکائو آلکالایز یا پودر کاکائو قلیایی شده نام دارد که همانطور که از نامش مشخص است این پودر، قلیایی شده و طعم تلخ آن کاهش یافته است.

این پودر کاکائو که طعم ملایم و رنگ تیره ای دارد بیشترین کاربرد را صنایع غذایی دارد که البته برخی نیز به آن پودر کاکائو هلندی می گویند. هر دو این پودر کاکائو در مجموعه ما موجود است و تولیدکنندگان محترم می توانند بسته به نوع محصول تولیدی خود نسبت به سفارش آن اقدام کنند.

واردات انواع پودر کاکائو از آسیا و اروپا

واردات انواع پودر کاکائو از آسیا و اروپا

واردات انواع پودر کاکائو از آسیا و اروپا صورت می گیرد. کشورهای مالزی، اندونزی، ترکیه، هلند، فرانسه، اسپانیا و … کشورهایی هستند که پودر کاکائو از آن‌ها خریداری می ‌شود. این کشورهای آسیایی و اروپایی، پتانسیل لازم جهت تولید پودر کاکائو مرغوب را دارند و این محصول را در سطح کیفی بالایی تولید می کنند به همین خاطر تولیدات آن‌ها مورد توجه قرار گرفته است. در زیر اسامی برندهای موجود در پارت های مجموعه را آورده ایم:

این پودرهای کاکائو وارداتی از نظر درصد چربی و بسته بندی در شرایط مناسبی قرار دارند و چربی بیشتر آن‌ها حدود ۱۰ الی ۱۲ بوده و در پکیج های ۲۵ کیلویی هم عرضه می شوند. بافت آن‌ها نیز نرم و باکیفیت است و به خوبی می تواند رنگ و طعم لذیذی به انواع محصولات غذایی بخشد. همچنین قیمت پودر کاکائو فله هر کدام از این برندها با توجه به کیفیت خوب در محدوده مناسبی قرار دارد.

فروش پودر کاکائو فله ای ویژه تولیدکنندگان داخلی

فروش پودر کاکائو فله ای ویژه تولیدکنندگان داخلی

فروش پودر کاکائو فله ای ویژه تولیدکنندگان داخلی در فاز اجرایی قرار دارد و هم اکنون، این محصول با بسته بندی مناسب و تضمین کیفیت در اختیار تولیدکنندگان گذاشته می شود. در واقع، پودر کاکائو به عنوان یکی از کاربردی ترین پودرهای خوراکی بایستی در شرایط مناسبی توزیع شود و پخش آن نیز به صورت سراسری انجام گیرد تا تمام تولیدکنندگان به آسانی به این محصول اولیه دسترسی پیدا کنند.

در این راستا، فروش پودر کاکائو فله به دو صورت اینترنتی و حضوری برقرار شده است تا تولیدکنندگان فعال در شهرستان های کشور نیز بتوانند بدون صرف زمان و انرژی زیاد برای خرید حضوری این محصول، نسبت به سفارش آنلاین و غیرحضوری آن اقدام کنند. همچنین تولیدکنندگان تنها بعد از گذشت چند روز از ثبت سفارش محصول موردنظر خود می‌ توانند آن را در مکان کاری خود تحویل بگیرند.

Call Now Buttonمشاوره + قیمت