مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شکلات و مواد اولیه شکلات سازی دعوت می نماید.

                          برای کسب اطلاعات بیشتر محصول و ارتباط با ما در ادامه همراه شوید:

PH 7.6 | پودر کاکائو کارگیل هلند آلکایزر GT 78 | شرکت پودر کاکائو

آنچه در این مقاله میخوانیم...

مراکز عرضه کننده پودر کاکائو کارگیل هلند (Cargill cocoa powder)اهمیت استفاده از پودر کاکائوی مرغوبپودر کاکائو اصل را از کجا سفارش دهیم؟
پودر کاکائو کارگیل هلند

پودر کاکائو کارگیل هلند مرغوبیت بالایی دارد و به دلیل داشتن یک بسته بندی ۲۵ کیلویی مقاوم، می توان آن را به سایر نقاط جهان ارسال کرد. افراد حرفه ای که در کار تولید انواع کیک و شیرینی هستند به مواد پایه ای جهت تولید محصولاتشان نیاز دارند. از موادی که بایستی در تولیدی ها وجود داشته باشند می توان به پودر کاکائو، پودر نارگیل، شکر، روغن و … اشاره کرد.

بنابراین پودر کاکائو از مواد اصلی تولید کیک و شیرینی محسوب می شود و تولید کنندگان این محصولات در تلاش هستند تا بهترین پودر کاکائو را به مراکز خود انتقال دهند. در حال حاضر نیز در شرکت سورن، انواع پودر کاکائو موجود است که از این پودرهای کاکائو می ‌توان به برندهای اپرا فرانسه، ناترا اسپانیا، آلتین مارکا ترکیه و … اشاره نمود.

پودر کاکائو کارگیل هلند

یکی از برندهای پرفروش ما کارگیل نام دارد که تولید کننده اش کشور هلند است. این کشور، توانسته است با ارائه محصولات مرغوب و درجه یک در میان تولیدکنندگان موفق این عرصه قرار بگیرد. در واقع، مرغوبیت بالای این پودر کاکائو موجب شده است که ما همواره این محصول را به خریداران خود پیشنهاد کنیم. در ادامه آنالیز این محصول و توضیحات مربوط به آن را در اختیارتان قرار داده ایم. با ما همراه باشید.

مراکز عرضه کننده پودر کاکائو کارگیل هلند (Cargill cocoa powder)

مراکز عرضه کننده پودر کاکائو کارگیل هلند (Cargill cocoa powder)

مرکز ما، یکی از مراکز عرضه کننده پودر کاکائو کارگیل هلند (Cargill cocoa powder) در ایران است. کارگیل از نظر تنوع تولیدی، در شرایط ایده آلی قرار دارد و کدهای بسیاری را تولید نموده است. بنابراین در میان تولیدات برند کارگیل می توانید انواع رنگ و طعم ها را مشاهده فرمایید. میزان چربی این محصولات نیز بین ۱۰ تا ۱۲ است که یک درصد چربی کاملاً استاندارد محسوب می شود.

اهمیت استفاده از پودر کاکائوی مرغوب

اهمیت استفاده از پودر کاکائوی مرغوب

اهمیت استفاده از پودر کاکائوی مرغوب بر کسی پوشیده نیست. مهمترین نکته ای که تولیدکنندگان هنگام خرید پودر کاکائو به آن توجه دارند مرغوبیت و کیفیت آن است. اگر پودر کاکائو دارای درجه کیفی استاندارد نباشد ممکن است کیفیت محصول را تحت تاثیر قرار داده و طعم آن را تغییر دهد. به طور کلی انتظار تولید کننده جهت تولید یک محصول خوش رنگ و خوش طعم را برآورده نکند.

حساسیت تولیدکنندگان در انتخاب مواد پایه مورد توجه ما قرار دارد و به همین خاطر ما مواد پایه ای درجه یکی را جهت تولید انواع محصولات انتخاب نموده ایم از بهترین پودرهای کاکائو گرفته تا بهترین اسید سیتریک، لسیتین، روغن گیاهی و … . تمام محصولات ما مرغوبیت لازم را دارند و از حیث قیمت نیز از یک قیمت کاملا مناسب برخوردار هستند.

پودر کاکائو اصل را از کجا سفارش دهیم؟

پودر کاکائو اصل را از کجا سفارش دهیم؟

پاسخ این سوال که پودر کاکائو اصل را از کجا سفارش دهیم؟ برای افرادی که سال های زیادی است در صنایع غذایی فعال هستند بسیار ساده می باشد و ما به آن دسته از عزیزانی که تازه وارد این کار شده اند پیشنهاد می کنیم خریدهای خود را از بازرگانی ها انجام دهند زیرا محصولات این مراکز، اصل بوده و با قیمت پایینی ارائه می گردند. در مجموعه ما نیز کلیه محصولات با یک قیمت ویژه عرضه می شوند.

پودر کاکائو کارگیل هلند

Call Now Buttonمشاوره + قیمت