مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شکلات و مواد اولیه شکلات سازی دعوت می نماید.

                          برای کسب اطلاعات بیشتر محصول و ارتباط با ما در ادامه همراه شوید:

شرکتهای تولید کننده تافی کاکائویی مغزدار + تافی میوه ای | Toffee company

آنچه در این مقاله میخوانیم...

تولید انواع شکلات تافی در شرکتهای تولید کننده تافیتولید کنندگان انواع تافی در ایرانصادرات محصولات شکلات تافی
شرکتهای تولید کننده تافی

شرکتهای تولید کننده تافی

ایران از نظر تعداد و کیفیت شرکتهای تولید کننده تافی شرایط خوبی دارد. داشتن پرسنل حرفه ای و با دانش و همینطور تجهیزات به روز موجب موفقیت تولید کنندگان ما شده است. در کشور ما، شرکت های زیادی در کار تولید انواع تافی هستند. این شرکت ها پیشرفت بسیار خوبی در طی سال های فعالیت شان داشته اند به طوری که موفق به صادرات هم شده اند.

شرکتهای تولید کننده تافی

به این ترتیب، تافی های تولید ایران در کشورهای زیادی وجود دارند و برندهای ایرانی جایگاه خوبی میان کشورهای همسایه دارند. در واقع، تولید کنندگان همواره در تلاش هستند تا ابعاد صادرات خود را افزایش داده و محصولات شان را به کشورهای زیادی ارسال نمایند تا کشورمان سهم بیشتری از بازارهای جهانی را به دست آورد. هر آنچه که درباره شرکت های تولیدی تافی در ایران باید بدانید را خدمت شما عزیزان عرض خواهیم کرد. جهت آشنایی با تولید کنندگان نامی کشورمان ادامه مطلب را از دست ندهید.

تولید انواع شکلات تافی در شرکتهای تولید کننده تافی

شرکتهای تولید کننده تافی

شکلات جزء خوراکی های محبوب ایرانیان محسوب می شود به همین خاطر شرکتهای تولید کننده تافی زیادی در کشور شروع به فعالیت کرده اند تا ضمن تامین کامل نیاز کشور، آنها را به مناطق مختلف جهان صادر نمایند و موجب ارز آوری و توسعه اقتصاد کشورمان در صنایع غذایی شوند.

تافی ها به کشش و طعم ویژه ای که دارند معروف هستند و در طعم ها و مدل های مختلف تولید می گردند. از تافی های میوه ای گرفته تا تافی های مغزدار همگی در داخل کشور و توسط مراکز معتبر تولید می شوند. در واقع، این تنوع و مزه های مختلف بر جذابیت تافی ها افزوده اند و آنها را به شکلات های خواستنی عموم مردم تبدیل کرده اند. در ادامه، به معرفی یکی از مراکز تولید کننده تافی در ایران پرداخته ایم.

تولید کنندگان انواع تافی در ایران

تولید کنندگان انواع تافی در ایران

 

در این قسمت، به معرفی یکی از تولید کنندگان انواع تافی در ایران می پردازیم. مرکز تولیدی شکوه آذین، مرکزی است که بیش از ۳۰ سال از فعالیت حرفه ایش می گذرد و در این مدت، هم در داخل کشور و هم در کشورهای خارج به محبوبیت زیادی دست یافته است. در این شرکت که مقر اصلی اش در تبریز است انواع تافی، ویفر، آبنبات و حتی قند تولید و عرضه می گردد. تنوع تولیدات این شرکت که به آیتن معروف هستند به حدی بالا است که مطابق با سلیقه بسیاری از خریداران می باشد.

صادرات محصولات شکلات تافی

صادرات محصولات آیتن Aitan

مدت زیادی از صادرات محصولات شکلات تافی  به سایر کشورها می گذرد. شرکت شکلات تافی که از مراکز تولیدی بزرگ محسوب می شود به همراه دیگر مراکز تولیدی، ایران را به قطب شکلات خاورمیانه تبدیل کرده اند.

Call Now Buttonمشاوره + قیمت