شکلات
خانه / پودر کاکائو / قیمت پودر کاکائو اندونزی | جامبی | روچر | کارگیل | Jambi | Rocher | Cargill

قیمت پودر کاکائو اندونزی | جامبی | روچر | کارگیل | Jambi | Rocher | Cargill

مناسب بودن قیمت پودر کاکائو اندونزی آن را در دسته پرفروشها قرار داده است. بدون تردید یکی از خوش قیمت ترین پودرهای کاکائو موجود در جهان، پودرهای کاکائو تولید اندونزی هستند. این کشور از باتجربه های این حوزه است و در بخش تولید مشتقات کاکائو بسیار حرفه ای عمل می کند. نتیجه سال ها فعالیت این کشور منجر به ایجاد برندهای معروفی همچون جامبی، کارگیل و روچر شده است.

قیمت پودر کاکائو اندونزی

در ادامه اطلاعات مربوط به آنالیز پودر کاکائو جامبی، پودر کاکائو کارگیل و همینطور پودر کاکائو روچر را خدمت شما همراهان ارجمند قرار داده ایم. برای شناخت کامل تر به محصولات تولید اندونزی ادامه مطلب را از دست ندهید.

قیمت پودر کاکائو اندونزی در بازار چقدر است؟

قیمت پودر کاکائو اندونزی در بازار چقدر است؟

در پاسخ به افرادی که این سوال را دارند که قیمت پودر کاکائو اندونزی در بازار چقدر است؟ می توان گفت که به طور کلی، قیمت پودر کاکائو تولید اندونزی ایده آل است و بستگی دارد که شما کدام برند این کشور را سفارش می دهید.

اما موضوعی که تاثیر زیادی بر قیمت عرضه آن دارد این است که فرد، این محصول را از چه مرکزی خریداری می کند. در بازرگانی ما به علت فروش عمده مواد اولیه ای همچون پودر کاکائو، قیمت ها کمی نزولی بوده و ویژه مراکز تولیدی می باشد. به همین خاطر است که انتخاب اول تولید کنندگان، خرید از عمده فروشی ها و بازرگانی ها می باشد.

آنالیز پودر کاکائو جامبی (Jambi cocoa powder) و خرید عمده آن

آنالیز پودر کاکائو جامبی (Jambi cocoa powder) و خرید عمده آن

با آنالیز پودر کاکائو جامبی (Jambi cocoa powder) و خرید عمده آن همراه ما باشید. ابتدا به بررسی درصد چربی این محصول می پردازیم. میزان چربی آن، کاملا استاندارد بوده و مانند دیگر پودرهای کاکائو معروف، در سطح ۱۰ الی ۱۲ قرار دارد. رنگ آن نیز تیره است و تا حدودی سنگین می باشد به همین خاطر تولید کنندگان شیرینی جات به طور مرتب از این محصول در تولیداتشان استفاده می کنند. هم اکنون این محصول موجود است و خرید عمده آن برقرار می باشد.

آنالیز پودر کاکائو کارگیل (Cargill cocoa powder) و سفارش عمده آن

آنالیز پودر کاکائو کارگیل (Cargill cocoa powder) و سفارش عمده آن

اکنون به آنالیز پودر کاکائو کارگیل (Cargill cocoa powder) و سفارش عمده آن می پردازیم. این محصول نیز از نظر چربی مشابه جامبی می باشد و در یک پکیج ۲۵ کیلویی ارائه می گردد. این پودر کاکائو قابل استفاده در مواد غذایی مختلف است و از نظر طعم دهی و رنگ بخشی عملکرد مناسبی دارد. ضمن اینکه، فروش عمده آن نیز در حال انجام است.

آنالیز پودر کاکائو روچر (Rocher cocoa powder) و پخش عمده آن

آنالیز پودر کاکائو روچر (Rocher cocoa powder) و پخش عمده آن

نوبت به بررسی و آنالیز پودر کاکائو روچر (Rocher cocoa powder) و پخش عمده آن رسیده است. مقدار چربی موجود در این محصول همانند دو مدل قبلی در بین ۱۰ الی ۱۲ قرار داشته و رنگ آن نیز به قهوه ای تیره تمایل دارد. برند روچر، همواره از بهترین های بازار به حساب می آید و از نظر پخش عمده نیز ما این محصول را به سایر شهرهای کشور ارسال می کنیم. موضوعی که باعث تمایز بیشتر آن با دیگر پودرهای کاکائو شده است بسته بندی آن می باشد به طوری که در کیسه های ۱۵ کیلویی عرضه می شود.

مرجع پخش پودرهای کاکائو خارجی

مرجع پخش پودرهای کاکائو خارجی

بازرگانی ها از فروشندگان اصلی و مرجع پخش پودرهای کاکائو خارجی در کشور هستند. در بازرگانی سورن نیز انواع پودر کاکائو خارجی عرضه می گردد. از پودرهای کاکائویی که الان نیز در پارت Cocoa Powder ما موجود هستند می توان پودر کاکائو جامبی، پودر کاکائو کارگیل، پودر کاکائو ناترا، پودر کاکائو اپرا، پودر کاکائو آلتین مارکا، پودر کاکائو فاواریچ و … را نام برد. بنابراین پارت فروش پودر کاکائو مرکز ما، از کامل ترین پارت ها به شمار می آید و از نظر قیمت گذاری نیز ما بهترین قیمت را برای این محصولات اولیه در نظر گرفته ایم.

سفارش محصول

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش (خانم ایرانی)
راه های ارتباطی:
mobile icon شماره موبایل: 989122581660
telephone icon کانال تلگرام: chocolatiran@
url icon آدرس سایت: www.chocolatiran.ir
email icon پست الکترونیکی: info@chocolatiran.ir

مطلب پیشنهادی

تامین کنندگان پودر کاکائو در ایران

تامین کنندگان پودر کاکائو (Altin marka , Cargill , JB)

فعالیت تامین کنندگان پودر کاکائو در هر کشوری واجب و ضروری است؛ چراکه این محصول …

Call Now Buttonتماس با ما