مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شکلات و مواد اولیه شکلات سازی دعوت می نماید.

                          برای کسب اطلاعات بیشتر محصول و ارتباط با ما در ادامه همراه شوید:

سی ام سی صنعتی (۱۷۰۰ -۳۰۰۰) سانتسو Sunetso وارداتی (ژاپن)

آنچه در این مقاله میخوانیم...

واردات سی ام سی صنعتی سانتسومشخصات سی ام سی سانتسو در گرید صنعتیمرکز فروش سی ام سی صنعتی Sunetsu  ژاپن در تهرانفاکتورهای تاثیرگذار بر قیمت سی ام سی CMC
واردات سی ام سی صنعتی سانتسو

عرضه سی ام سی صنعتی سانتسو در چندین ویسکوزیته مختلف از جمله ۱۷۰۰، ۲۴۰۰ و ۳۰۰۰ صورت می گیرد. این محصول که همان کربوکسی متیل سلولز است، مصارف مهم و گسترده ای در صنایع مختلف دارد. کربوکسی متیل سلولز (Carboxy Methyl Cellulose) یا همان CMC جزء محصولات وارداتی کشور است که عمدتا از کشورهای چین و ژاپن وارد می شود. در این بخش، قصد بررسی سی ام سی وارداتی از ژاپن را داریم. با ما همراه باشید.

واردات سی ام سی صنعتی سانتسو

واردات سی ام سی صنعتی سانتسو

واردات سی ام سی صنعتی سانتسو از ژاپن در جریان است. این کشور آسیای شرقی در تولید سی ام سی و صادرات آن از تجربه خوبی برخوردار است و جزء تولیدکنندگان برتر جهان به حساب می آید. برند سانتسو این کشور نیز طرفداران بسیاری در ایران دارد که این موضوع بر تداوم واردات آن تاثیر گذاشته است.

سی ام سی توسط این شرکت ژاپنی در دو گرید خوراکی و صنعتی تولید می شود. سی ام سی خوراکی همانطور که از نامش مشخص است در صنایع غذایی مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع تولیدکنندگان فعال در واحدهای تولید شیرینی جات به جای استفاده از نشاسته از این محصول استفاده می کنند.

سی ام سی صنعتی نیز در واحدهای صنعتی همچون نساجی، کاغذ سازی، رنگ و رزین، چرم، نفت، تولید انواع شوینده، تولید انواع سموم و … به کار گرفته می شود. این مدل سی ام سی که توسط شرکت بازرگانی سورن در حال توزیع سراسری است از نوع صنعتی می باشد و برای تولیدکنندگان فعال در صنایع غیرغذایی کاربرد دارد.

مشخصات سی ام سی سانتسو در گرید صنعتی

مشخصات سی ام سی سانتسو در گرید صنعتی

آشنایی با مشخصات سی ام سی سانتسو در گرید صنعتی برای هر تولیدکننده‌ای ضروری است که در اینجا به ویژگی های آن می پردازیم. این محصول از نظر ظاهری، رنگ سفیدی داشته و به صورت پودر یا گرانول تولید و عرضه می شود. از نظر عطر نیز فاقد عطر و بو می باشد.

سی ام سی سانتسو با آب سازگار بوده و به خوبی در آن حل می شود و در حلال های آلی نیز نامحلول است.

سی ام سی SunEtsu در کیسه های ۲۵ کیلویی عرضه می شود و امکان ثبت سفارش آن در تناژهای سنگین وجود دارد. تولیدکنندگان فعال در صنایع مختلف می توانند با کمک سی ام سی صنعتی سانتسو یک حالت چسبندگی در محصولات صنعتی خود ایجاد کنند و بر غلظت آن ها بیفزایند. در واقع، سی ام سی، ماده اولیه ای است که به خوبی می تواند به محصولات مختلف غلظت بخشد.

مرکز فروش سی ام سی صنعتی Sunetsu  ژاپن در تهران

مرکز فروش سی ام سی صنعتی Sunetsu در تهران

شرکت بازرگانی Soren یک مرکز فروش سی ام سی صنعتی Sunetsu ژاپن در تهران است که این محصول را علاوه بر تهران در سایر شهرهای کشور توزیع می کند. در واقع، تولیدکنندگان فعال در صنایع مختلف می توانند مواد اولیه مورد نیاز خود را در همین سایت که متعلق به مجموعه است خریداری کنند.

از سایر محصولات اولیه ای که ممکن است به آن‌ها نیاز داشته باشید و هم اکنون در حال پخش سراسری هستند می توان به انواع پودر کاکائو، پودر نارگیل در گریدهای خشک و چرب، پودر ژلاتین، گوارگام یا صمغ گوار و … اشاره کرد. همه این محصولات از کیفیت و استاندارد لازم برخوردار هستند و می توانند کیفیت تولیدات صنعتی را افزایش دهند.

فاکتورهای تاثیرگذار بر قیمت سی ام سی CMC

فاکتورهای تاثیرگذار بر قیمت سی ام سی CMC

یکی از مهم ترین فاکتورهای تاثیرگذار بر قیمت سی ام سی CMC مربوط به نوع برند آن است. همانطور که اشاره شد، کشورهای زیادی در حال تولید سی ام سی هستند که از بین آن‌ها تنها چند کشور موفق شده اند محصول خود را در بازار جهانی مطرح کنند. ژاپن یکی از این کشورها است که محصولاتش مورد توجه تولیدکنندگان قرار گرفته است؛ بنابراین سی ام سی صنعتی سانتسو مورد تایید تولیدکنندگان قرار گرفته و با توجه به کیفیت خوبی که دارد، قیمت آن مناسب است.

مشاوره و فروش

Call Now Buttonمشاوره + قیمت