مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شکلات و مواد اولیه شکلات سازی دعوت می نماید.

                          برای کسب اطلاعات بیشتر محصول و ارتباط با ما در ادامه همراه شوید:

خرید اسیدسیتریک مایع بشکه ای ویژه شکلات سازی

آنچه در این مقاله میخوانیم...

اسیدسیتریک مایع بشکه ای ویژه شکلات سازیانواع اسیدسیتریک و کاربردهای آنچاشنی دهنده و طعم‌دهنده غذانگه‌دارنده مواد غذایی یخ‌زده و کنسرو شدهتقویت طعم و مزه نوشیدنی و نوشابهتثبیت مواد مورداستفاده در برخی از داروهاتقویت مکمل‌های غذاییاستفاده در محصولات آرایشی و بهداشتیتقویت خواص مواد تمیزکننده و...فواید اسیدسیتریک برای سلامتیمرکز توزیع و خرید اسیدسیتریک مایع

اسیدسیتریک مایع بشکه ای ویژه شکلات سازی

اسیدسیتریک یکی از رایج‌ترین افزودنی‌های مواد غذایی در جهان است. این نوع ماده نوعی اسید آلی است که به نام‌های دیگری همچون جوهر لیمو، سیتریک اسید و اسید لیمو نیز شناخته‌شده است. اسیدسیتریک در میوه‌ها و مرکبات مختلفی به نسبت زیاد و کم موجود است. پرتقال، لیمو، لیموترش، نارنگی، توت‌فرنگی، آناناس، تمشک، گیلاس، گوجه‌فرنگی و… برخی از منابع اسیدسیتریک محسوب می‌شوند. این میوه‌ها منابع اسیدسیتریک طبیعی هستند؛ اما این ماده به شکل مصنوعی نیز تولید می‌شود و در ترکیبات غذایی مورداستفاده قرار می‌گیرد. اسیدسیتریک توسط کشورهای مختلف و در برندها و انواع مختلفی تولید می‌شود. اسیدسیتریک در حالت کلی به دو نوع مایع و جامد تقسیم می‌شود. خرید اسیدسیتریک مایع و جامد از طریق مراکز و بازرگانی‌های مختلفی امکان‌پذیر است.

انواع اسیدسیتریک و کاربردهای آن

انواع اسیدسیتریک و کاربردهای آن

جهت کسب اطلاعات بیشتر شما مشتریان عزیز قصد داریم شمارا با انواع اسیدسیتریک و کاربردهای آن به‌طور کامل آشنا کنیم. اسیدسیتریک به دو نوع خشک یا آنهیدروز و آبدار یا مونوهیدرات تقسیم‌بندی می‌شود. از نوع مایع آن در تولید محصولات غذایی و از نوع جامد آن در تولید محصولات آرایشی و بهداشتی استفاده می‌شود. به‌طورکلی برخی از کاربردها و موارد مصرف اسیدسیتریک عبارت‌اند از:

  • چاشنی دهنده و طعم‌دهنده غذا

  • نگه‌دارنده مواد غذایی یخ‌زده و کنسرو شده

  • تقویت طعم و مزه نوشیدنی و نوشابه

  • تثبیت مواد مورداستفاده در برخی از داروها

  • تقویت مکمل‌های غذایی

  • استفاده در محصولات آرایشی و بهداشتی

  • تقویت خواص مواد تمیزکننده و…

جهت خرید اسیدسیتریک مایع مورداستفاده در صنایع غذایی به بازرگانی‌های واردکننده این محصول مراجعه نمایید.

فواید اسیدسیتریک برای سلامتی

بسیاری از افراد این تصور را دارند که اسیدسیتریک تنها یک چاشنی و افزودنی است؛ اما درواقع این ماده برای سلامتی بدن بسیار مفید است. این ماده مواد مغذی و معدنی را به بدن جذب می‌کند و غذا را به انرژی تبدیل می‌کند. از ترشح بیش‌ازحد اسید معده در افراد مسن جلوگیری می‌نماید. این ماده با جذب روی به بدن از ایجاد سنگ کلیه جلوگیری می‌کند و در صورت وجود سنگ کلیه در بدن آن را خرد می‌کند. ممکن است استفاده بیش‌ازحد از اسیدسیتریک موجب بروز حساسیت‌هایی در برخی از افراد شود؛ اما به‌طورکلی فواید اسیدسیتریک برای سلامتی بسیار گسترده است.

مرکز توزیع و خرید اسیدسیتریک مایع

مرکز توزیع و خرید اسیدسیتریک مایع

بازرگانی سورن مرکز توزیع و خرید اسیدسیتریک مایع محسوب می‌شود. این مجموعه انواع برندهای اسیدسیتریک مایع و خوراکی را به‌صورت عمده عرضه می‌کند. محصولات سورن از قیمت بسیار مناسبی برخوردارند و با بالاترین کیفیت عرضه می‌شوند. جهت خرید اسیدسیتریک مایع با واحد فروش سورن در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش: خانم ایرانی

راه های ارتباطی:

 شماره تماس: ۰۹۱۲۲۵۸۱۶۶۰

 ایمیل: mehdii.moazen@gmail.com

Call Now Buttonمشاوره + قیمت