مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شکلات و مواد اولیه شکلات سازی دعوت می نماید.

                          برای کسب اطلاعات بیشتر محصول و ارتباط با ما در ادامه همراه شوید:

قیمت پودر گوارگام شرکتی | خواص گوارگام Ph 6-7

آنچه در این مقاله میخوانیم...

خواص و مزایای گوارگامگوارگام در صنایع غذاییقیمت پودر گوارگام شرکتیخرید پودر گوارگام شرکتی PH 6-7
قیمت پودر گوارگام شرکتی

قیمت پودر گوارگام شرکتی مناسب بوده و می‌توان این محصول را در بسته‌بندی‌های مناسب و با هر تناژی خریداری کرد. گوارگام نوعی پودر است که به‌عنوان افزودنی مواد غذایی مورداستفاده قرار می‌گیرد. این پودر حاصل از ساییدن دانه‌های گیاه گوار می‌باشد. پودر گوارگام در برندهای مختلفی به بازار عرضه می‌شود. بیشتر انواع این پودر محصول کمپانی‌های هندی و پاکستانی می‌باشند. چراکه گوار در نواحی نیمه‌خشک و خاک‌های شنی می‌روید. هند و پاکستان از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان گوارگام در جهان محسوب می‌شوند.

قیمت پودر گوارگام شرکتی

خواص و مزایای گوارگام

خواص و مزایای گوارگام بسیار فراوان است. مهم‌ترین خاصیت این محصول پایدار و تثبیت‌کنندگی مواد غذایی است. همچنین گوارگام دارای خاصیت غلظت دهندگی است و به محصولات غذایی حالت ژل دهندگی می‌دهد. خاصیت دیگر گوارگام این است که باعث افزایش ماندگاری و طول عمر محصولات غذایی است. از مزایای گوارگام برای سلامتی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تنظیم‌کننده کلسترول خون
  • کمک به بهبود بیماری‌های قلبی و عروقی
  • دارا بودن فیبر زیاد و کمک به هضم غذا
  • بهبوددهنده برخی از بیماری‌های گوارشی و التهابات روده
  • کمک‌کننده به افزایش وزن افراد و… .

با وجود تمامی این خواص و مزایا قیمت پودر گوارگام شرکتی بسیار مناسب می‌باشد. ازاین‌رو می‌توان از این ماده جهت تولید محصولات غذایی مختلف استفاده کرد.

قیمت پودر گوارگام شرکتی | خواص گوارگام

گوارگام در صنایع غذایی

همان‌طور که گفته شد یکی از مهم‌ترین کاربردهای گوارگام در صنایع غذایی است. نقش گوارگام در صنایع غذایی گسترده بوده و این ماده در محصولات مختلفی مورداستفاده قرار می‌گیرد. از مهم‌ترین کاربردهای گوارگام در صنایع غذایی می‌توان موارد زیر را نام برد:

  • تهیه پنیر: گوارگام باعث می‌شود بافت پنیر تثبیت‌شده و طعم آن بهتر گردد.
  • تولید برخی از نوشیدنی‌ها: گوارگام در برخی از نوشیدنی‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرد. گوارگام باعث افزایش ماندگاری و عمر نوشیدنی می‌شود و به بهبود طعم آن کمک می‌کند.
  • تهیه محصولات یخزده: از گوارگام برای تهیه مواد غذایی یخزده مانند سوسیس و کالباس استفاده می‌شود. این ماده آب آزاد موجود در گوشت را جذب می‌کند و باعث اتصال قطعات گوشت می‌شود.
  • تولید سس: گوارگام باعث افزایش غلظت سس شده و خواص آن را بهبود می‌دهد.

علاوه بر محصولات غذایی از گوارگام می‌توان در صنایع دیگر نیز استفاده کرد. برای تولید کرم سفیدکننده، شامپو، کرم نرم‌کننده، صابون مایع و تهیه برخی از داروها و قرص‌ها نیز از گوارگام استفاده می‌شود. قیمت پودر گوارگام شرکتی مناسب بوده و می‌توان این ماده را به شکل عمده خریداری کرده و در صنایع ذکرشده مورداستفاده قرار داد.

قیمت پودر گوارگام شرکتی | گوارگام در صنایع غذایی

قیمت پودر گوارگام شرکتی

قیمت پودر گوارگام شرکتی متفاوت است. میزان قیمت این محصول بستگی به عوامل مختلفی دارد. ازآنجایی‌که گوارگام موجود در بازار ایران محصول شرکت‌های خارجی است؛ نرخ ارز یکی از مهم‌ترین عوامل مؤثر بر میزان قیمت این محصول محسوب می‌شود. دیگر عامل تعیین‌کننده قیمت گوارگام نوع برند و کمپانی تولیدکننده آن می‌باشد. هر شرکت محصولات خود را با قیمت متفاوتی عرضه می‌کند. همچنین وزن بسته‌بندی مؤثر بر میزان قیمت گوارگام می‌باشد. گوارگام در بسته‌های ۲۰ و ۲۵ کیلویی تولید و عرضه می‌شود. معمولاً بسته‌هایی با وزن بیشتر دارای قیمت بالاتری هستند.

یکی دیگر از عوامل تعیین‌کننده قیمت پودر گوارگام شرکتی مقدار سفارش و نحوه خرید می‌باشد. هراندازه مقدار سفارش این محصول بیشتر باشد؛ گوارگام با نرخ عمده عرضه‌شده و هزینه‌ها کاهش می‌یابد. همچنین بهتر است گوارگام از بازرگانی‌های واردکننده به شکل بی‌واسطه خریداری شود تا هزینه کمتری پرداخت گردد.

قیمت پودر گوارگام شرکتی

خرید پودر گوارگام شرکتی PH 6-7

خرید پودر گوارگام شرکتی Ph 6-7 را می‌توانید از طریق مجموعه بازرگانی سورن انجام دهید.
سورن انواع برندهای هندی و پاکستانی پودر گوارگام را در بسته‌های ۲۰ و ۲۵ کیلویی به مشتریان عرضه می‌کند. مشتریان می‌توانند سفارش‌های عمده خود را هم به روش حضوری و هم روش اینترنتی ثبت نمایند. سورن محدودیتی در تأمین پودر گوارگام نداشته و محصولات را در کوتاه‌ترین زمان به مشتریان تحویل می‌دهد.

قیمت پودر گوارگام شرکتی | خرید گوارگام

Call Now Buttonمشاوره + قیمت