شکلات
خانه / شکلات ایرانی / مرکز پخش شکلات تهران

مرکز پخش شکلات تهران

مرکز پخش شکلات تهران ، گروه شکلات ایران، با بهره مندی از کادر مجرب و با دانش خود در تولید، تامین و بازرگانی انواع شکلات، سبدی از بهترین شکلات های ایرانی و خارجی را با شرایط وبژه و قیمت های عمده درب کارخانه برای انواع شکلات ایرانی و قیمت های عمده مستقیم وارداتی از کشور ترکیه برای انواع شکلات های خارجی معروف و معتبر را برای خریدارانو فعالان عرضه پخش  و فروش عمده شکلات فراهم آورده است.

مرکز پخش شکلات تهران

گروه شکلات ایران، مرکز پخش شکلات تهران و شهرستان،  با سوابق تولیدی و روابط گسترده با کارخانجات مطرح تولید شکلات داخلی و همچنین بهره مندی از زیر مجموعه بازرگانی خود شرکت بازرگانی سورن، نماینده صادرات و واردات مجموعه شکلات ایران، جهت واردات بهترین و معتبرترین شکلات های خارجی در ایران، فرصت بسیار مناسبی را جهت همکاری با فروشندگان شکلات در ایران و سایر کشورهای ذنیا فراهم آورده است. برای اطلاعات بیشتر جهت آشنایی و نحوه ثبت و درخواست سفارشات با ما در تماس باشید.

مرکز پخش شکلات تهران

انواع شکلات ایرانی در مرکز پخش شکلات تهران

انواع شکلات های ایرانی از معتبرتیرن، با کیفیت ترین و مناسب ترین قیمت ها شامل برندهای آیدین، آیتن، برنوتی، تاکر و یامان در تنوع زیر:

مرکز پخش شکلات تهران

همچنین انواع شکلات خارجی معتبر و با کیفیت شامل شکلات های:

مرکز پخش شکلات تهران

ارسال سفارشات شکلات عمده تهران و شهرستان از طریق گروه شکلات ایران، مرکز پخش شکلات تهران، با کمترین هزینه ها و از طریق باربری های طرف قرارداد در سریع ترین زمان از دیگر خدمات مجموعه به شمار می رود. برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش (خانم ایرانی)
راه های ارتباطی:
mobile icon شماره موبایل: 989122581660
telephone icon کانال تلگرام: chocolatiran@
url icon آدرس سایت: www.chocolatiran.ir
email icon پست الکترونیکی: info@chocolatiran.ir

مطلب پیشنهادی

شکلات خارجی فله

فروشندگان اصلی شکلات خارجی فله original در تهران به صورت عمده ای

شکلات خارجی فله یکی از محصولاتی است که در بازار ایران فروش موفقی داشته است. …

Call Now Buttonتماس با ما