مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شکلات و مواد اولیه شکلات سازی دعوت می نماید.

                          برای کسب اطلاعات بیشتر محصول و ارتباط با ما در ادامه همراه شوید:

کارخانه تافی ایران | صادرات تافی ایران نارگیلی به پاکستان |

آنچه در این مقاله میخوانیم...

تاریخچه کارخانه تافی ایران Toffee Iran factoryمحصولات تولید شده توسط شرکت تافی ایران TOFFEE IRANمحبوبیت تافی های تولید ایران در کشورهای دیگر (پاکستان)
کارخانه تافی ایران

کارخانه تافی ایران تولیدکننده انواع شکلات و تافی در داخل کشور می باشد و موفق شده است در بین کارخانه های موفق قرار بگیرد. همچنین این کارخانه مجوزهای لازم نظیر گواهی نامه استاندارد ملی و نشان حلال را داراست. بر این اساس، محصولات تولیدی کارخانه با مواد اولیه با کیفیت و حلال تولید می شوند و این تولید توسط دستگاه های مدرن و کارکنان باتجربه صورت می گیرد.

کارخانه تافی ایران

در رابطه با تافی Toffee چندین نکته وجود دارد. اول اینکه تافی یک نوع شکلات است که چسبندگی بالایی داشته و خود تافی نیز در چندین مدل مختلف تولید می شود مانند تافی های مغزدار، میوه ای، کاراملی، شیری، کاکائویی و … که هر یک طرفداران بیشماری دارند. همه این تافی های نام برده شده توسط شرکت تافی ایران تحت بهترین شرایط تولید می شوند. در ادامه بیشتر درباره تاریخچه شرکت تافی ایران و همچنین محصولات تولید شده توسط کارخانه صحبت نموده ایم که شما عزیزان را به مطالعه این مطالب دعوت می نمایم.

تاریخچه کارخانه تافی ایران Toffee Iran factory

کارخانه تافی ایران Toffee Iran factory

پیش از پرداختن به تاریخچه کارخانه تافی ایران TOFFEE IRAN  نخست درباره اهداف شرکت صحبت می کنیم. همانطور که می دانید شکلات در ایران طرفداران بیشماری دارد و مصرف آن در کشورمان بسیار بالا است. در این راستا ما نیز بر آن شده ایم تا بخشی از نیاز بازار داخل به شکلات و به خصوص تافی ها را تامین نماییم. از زمان فعالیت کارخانه ۴۰ سال می گذرد و در تمام این سال ها تلاش شده است تا محصولات در بالاترین سطح کیفی خود تولید شوند.

شروع فعالیت تافی ایران در سال ۱۳۶۰ بود که در طول این سال ها با تکیه بر کادر حرفه ای خود و از همه مهمتر حمایت تامین کنندگان و مردم عزیزمان موفق به کسب موفقیت های زیادی شده است که مهم ترین عامل موفقیت قطعا رضایت مصرف کنندگان محترم می باشد.

 

همچنین در روند تولید هر خط کارخانه، تمام اصول لازم از بهداشت محیط گرفته تا به کار گیری مواد پایه ای مرغوب رعایت می شود تا در نهایت محصولات با کیفیتی به بازار ارائه شوند.

محصولات تولید شده توسط شرکت تافی ایران TOFFEE IRAN

شرکت تافی ایران

در زیر به بخشی از محصولات تولید شده توسط شرکت تافی ایران اشاره نموده ایم:

  • تافی مغزدار
  • تافی کره ای
  • تافی شیری
  • تافی میوه ای
  • تافی کاکائویی
  • تافی کارامل و …
  • تافی نارگیلی COCONUT TOFFEE IRAN

محبوبیت تافی های تولید ایران در کشورهای دیگر (پاکستان)

محبوبیت تافی های تولید ایران در کشورهای دیگر

محبوبیت تافی های تولید ایران در کشورهای دیگر مانند پاکستان موجب صادرات گسترده آنها است. ایران در زمینه تولید انواع شکلات موفق عمل کرده است مخصوصاً در بخش تافی ها که بیشترین صادرات شکلات کشور را تشکیل می دهند. تافی های تولید ما توسط کشورهای همسایه خریداری می شوند و در بازار این کشورها با استقبال مواجه شده اند.

تافی های تولید ایران

دلیل این استقبال علاوه بر کیفیت بالا، قیمت مناسب آنها می باشد. بنابراین محصولات تولید ایران با وجود مرغوبیت از قیمت ارزان و پایینی برخوردار هستند که این موضوع منجر به ترغیب کشورهای دیگر به خرید محصولات ایرانی در وزن بالا شده است. ضمن اینکه تنوع تافی ها بالا است و تامین کنندگان در خرید با محصولات متنوعی مواجه می شوند و می توانند سبد خرید خود را مملو از تافی های رنگارنگ و خوش طعم نمایند.

Call Now Buttonمشاوره + قیمت