مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شکلات و مواد اولیه شکلات سازی دعوت می نماید.

                          برای کسب اطلاعات بیشتر محصول و ارتباط با ما در ادامه همراه شوید:

پخش و فروش شکلات هوبی عمده

آنچه در این مقاله میخوانیم...

فروش شکلات هوبی در انواع مختلفشکلات هوبی (hobby) بسته های ۲۴ عددیشکلات صبحانه ۴۰۰ گرمی هوبیشکلات تخم مرغ شانسی هوبی:بیسکویت هوبینحوه خرید شکلات هوبی و ارسال آن
فروش شکلات هوبی

فروش شکلات هوبی به صورت عمده از طریق گروه شکلات ایران در تهران و سایر شهرستان ها انجام می شود. شکلات هوبی یکی از قدیمی ترین و محبوب ترین شکلات های خارجی موجود در بازار ایران است که از چند دهه گذشته تاکنون در بازار این به طور دائمی حضور داشته و در تقریبا در همه جای ایران یافت می شود. لذا با توجه به محبوبیت و حجم تقاضای بالا برای آن، خرید و فروش  شکلات هوبی در دسته شکلات های خارجی، می تواند حاشیه سود بالا و حجم گسترده ای را به خود اختصاص دهد.

فروش شکلات هوبی در انواع مختلف

  • شکلات هوبی (hobby) بسته های ۲۴ عددی

وزن هر عدداز این شکلات ۲۴ گرم است.

فروش شکلات هوبی

  • شکلات صبحانه ۴۰۰ گرمی هوبی

فروش شکلات هوبی

  • شکلات تخم مرغ شانسی هوبی:

  •   که داخل آن اسباب بازی های خرده ریزی برای سورپرایز شدن خریداران تولید کرده است.

فروش شکلات هوبی

  • بیسکویت هوبی

فروش شکلات هوبی

نحوه خرید شکلات هوبی و ارسال آن

همان گونه که عنوان شد فروش شکلات هوبی توسط گروه بازرگانی سورن، نماینده صادراتی و وارداتی گروه شکلات ایران، انجام میشود. خرید شکلات هوبی در بازرگانی سورن، به صورت مستقیم از طریق دفتر خارجی مجموعه مستقر در ترکیه انجام و به صورت مستقیم به تهران ارسال می شود. قیمت های ارائه شده برای شکلات های خارجی  قیمت های مستقیم و بدون واسطه در ایران و با در نظر گرفتن هزینه های حمل و نقل محاسبه شده است و قیمت تمام شده برای خریداران محسوب می شود. بنابراین برای خرید شکلات هوبی و سایر انواع شکلات های خارجی، فرصت خوبی برای پخش شکلات برای فعالان این حوزه در تهران و شهرستان وجود دارد که از این طریق می توانند حاشیه سود خوبی برای بنگاه خود به دست اورند. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محصولات، قیمت عمده شکلات خارجی و خرید و فروش شکلات هوبی، با واحد فروش و مشاوره ما در تماس باشید.

Call Now Buttonمشاوره + قیمت