شکلات
خانه / شکلات تخته ای / خرید شکلات تخته‌ای عمده از کارخانه | وانیلی | کاکائو

خرید شکلات تخته‌ای عمده از کارخانه | وانیلی | کاکائو

خرید شکلات تخته‌ای عمده

شکلات یکی از مواد غذایی پرمصرف در ایران است که دارای انواع مختلفی می‌باشد. از برخی مدل‌ها تنها برای مهمانی‌ها و مصارف خانگی استفاده می‌شود؛ اما گونه‌ای دیگر از شکلات وجود دارد که به‌عنوان مواد اولیه شیرینی و شکلات مورداستفاده قرار می‌گیرد. شکلات تخته‌ای یکی از انواع شکلات‌هایی است که بیشتر برای مصارف صنعتی و تولید کیک، شیرینی و شکلات مورداستفاده قرار می‌گیرد. این محصولات خود دارای انواع و طعم‌های مختلفی است. شکلات‌های تخته‌ای در کارتن‌های ۱۰ و ۱۲ کیلویی عرضه می‌شوند. خرید شکلات تخته‌ای عمده از طریق مراکز تولیدی و بازرگانی‌های واردکننده امکان‌پذیر است.

انواع شکلات تخته‌ای

انواع شکلات تخته‌ای

شکلات تخته‌ای در برندهای مختلف ایرانی و خارجی در بازار به فروش می‌رسند. قیمت برندهای مختلف باهم متفاوت است. معمولاً برندهای ایرانی از قیمت کمتری برخوردارند. این شکلات‌ها دارای طعم و رنگ‌های مختلفی هستند که می‌توان با توجه به موارد مصرف خود نوع آن را انتخاب کرد. برخی از انواع شکلات تخته‌ای عبارت‌اند از:

  • شکلات تخته‌ای کاکائویی: این نوع شکلات دارای رنگی قهوه‌ای روشن و تیره می‌باشد و مدل‌های تلخ آن بیشترین استفاده را در قنادی‌ها دارد.
  • شکلات تخته‌ای موزی: شکلات‌های موزی رنگی تقریباً زرد دارند و به‌عنوان مغز و طعم‌دهنده کیک و شکلات مورداستفاده قرار می‌گیرند.
  • شکلات تخته‌ای توت‌فرنگی: این نوع شکلات دارای رنگی صورتی است و با طعم میوه توت جهت تولید شیرینی، ویفر، کیک و شکلات مورداستفاده قرار می‌گیرد.

می‌توان تمامی انواع ذکرشده یا مدل‌های دیگر مانند شکلات تخته‌ای شیری و شکلات تخته‌ای نسکافه‌ای را از کارخانه خرید شکلات تخته‌ای عمده برای قنادی خریداری کرد.

قیمت شکلات تخته‌ای قنادی

قیمت شکلات تخته‌ای قنادی

قیمت شکلات تخته‌ای قنادی توسط دو عامل مهم مقدار پودر کاکائو و مقدار شکر به‌کاررفته در آن تعیین می‌شود. هراندازه از پودر کاکائو بیشتری در تولید این شکلات استفاده‌شده باشد میزان قیمت آن افزایش می‌یابد؛ بنابراین قیمت شکلات تخته‌ای میوه‌ای معمولاً کمتر از مدل کاکائویی می‌باشد. میزان قیمت این محصول با توجه به برند و نوع تولیدکننده متفاوت است. معمولاً تعداد سفارش نیز بر میزان قیمت شکلات تخته‌ای مؤثر است. خریدهای عمده و فله‌ای با تناژ بالا انجام می‌گیرد و هزینه کمتری محاسبه خواهد شد. ازاین‌رو بهتر است این محصول را به‌صورت مستقیم از کارخانه خرید شکلات تخته‌ای عمده تهیه نمایید.

کارخانه خرید شکلات تخته‌ای عمده

خرید شکلات تخته‌ای عمده

کارخانه شکلات تخته ای عمده دارای  انواع برندهای باکیفیت شکلات تخته‌ای را با قیمت بسیار مناسب بوده و محصولات خود را به ‌صورت عمده به فروش می‌رساند. خرید  به‌صورت اینترنتی نیز امکان‌پذیر است. جهت ثبت سفارش با واحد فروش در تماس باشید.

 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش (خانم ایرانی)
راه های ارتباطی:
mobile icon شماره موبایل: 989122581660
telephone icon کانال تلگرام: chocolatiran@
url icon آدرس سایت: www.chocolatiran.ir
email icon پست الکترونیکی: info@chocolatiran.ir

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش شکلات تخته ای

مرکز فروش شکلات تخته ای کاکائو – تخته ای وانیلی | تخته ای رنگی | Bar chocolate

در هر کشوری وجود مراکز مختلف اغذیه ای اهمیت دارد از جمله مرکز فروش شکلات …

Call Now Buttonتماس با ما