مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شکلات و مواد اولیه شکلات سازی دعوت می نماید.

                          برای کسب اطلاعات بیشتر محصول و ارتباط با ما در ادامه همراه شوید:

قیمت نرخ خرید پودر گوارگام هندی (pH 2-10 ) ریز و درشت به صورت عمده

آنچه در این مقاله میخوانیم...

گوارگام هندی چیست؟ G12بزرگترین کشورهای صادرکننده گوارگام ph 2-10ویژگی های گوارگام هندیقابل حل در آب سرد و گرمپایدار در محلول ها در محدوده وسیعی از مقادیر pH از 2 تا 10دارای خاصیت تشکیل لایهمقام در برابر روغن و گریسغلیظ کننده عالیعملکرد عالی در دمای پایینسازگار با بسیاری دیگر از هیدروکلوئیدهای مورد استفاده در فرمولاسیون مواد غذاییتطبیق پذیری به دلیل تعداد گروه های هیدروکسی آزاد برای ساخت مشتقات برای کاربردهای خاص.خواص گوارگام برای سلامتیسهم بازرگانی سورن در فروش پودر گوارگام
گوارگام هندی

گوارگام هندی چیست؟ G12

گوارگام یا صمغ گوار که گواران نامیده می شود، از آندوسپرم گوار به دست می آید. گوار یک محصول حبوبات است که در خاک های شنی بهتر رشد می کند و نیاز به بارندگی متوسط و متناوب با آفتاب زیاد دارد. گوارگام هندی pH 2-10 از آن جهت هندی نام گرفته است که هند بیش از ۸۵۰۰۰۰ تن یا ۸۰ درصد از کل گوار تولید شده در سراسر جهان را تولید می کند و صادرکننده اصلی گوارگام است. گوارگام هندی، دانه های گوار پوسته شده، آسیاب و غربال است که معمولات به صورت پودری با جریان آزاد، کم رنگ، سفید رنگ، درشت و ریز تولید می شود. پروتئین همراه با پوسته به عنوان خوراک دام و پلیمر طبیعی به عنوان غلیظ کننده برای ویسکوزیته کردن آب استفاده می شود. پودر گوارگام در واقع یک افزودنی خوراکی است که کاربردهای عمده آن در در صنایع غذایی، دارویی، لوازم آرایشی و بهداشتی، صنایع چاپ پارچه و بسیاری موارد دیگر مانند مانند ساخت و ساز است که ما در این مقاله در مورد ارزش غذایی و مصرف آن در صنایع مواد غذایی توضیح می دهیم.

گوارگام هندی

بزرگترین کشورهای صادرکننده گوارگام ph 2-10

همانطور که در بالا اشاره شد بزرگترین تولید کننده گوارگام یا صمغ گوار، کشور هند است، زیرا درصد بسیار بالایی از تولیدات را در سطح جهانی در دست گرفته است و تقریبا این محصول را به تمامی نقاط جهان صادر می کند. از دیگر کشورهایی که پودر گوارگام را تولید و پخش می کنند، می توان به پاکستان و ایالات متحده اشاره کرد. از آن جهت که گوارگام جزو محصولات خارجی است، بنابراین احتمال دارد دسترسی به این محصولات خارجی مشکل تر از تولیدات داخلی باشد. گوارگام هندی اورجینال و درجه یک را با بهترین کیفیت می توانید به راحتی و به صورت عمده از شرکت بازرگانی سورن با بهترین قیمت خریداری کنید.

گوارگام طی سال ها رشد سالمی را در صادرات حفظ کرده است و با افزایش استفاده های صنعتی در سراسر جهان، تقویت و با بهترین کیفیت ارائه شده است. مقصد اولیه گوارگام هندی، آمریکا و پس از آن چین و آلمان و همچنین ۱۱ کشور دیگر از جمله آفریقای جنوبی، امارات، انگلستان، ایتالیا، هلند، هنگ کنک و ژاپن بوده است و سپس به ایران وارد شده است و امروزه افزایش قابل توجهی در تقاضای گوارگام وجود دارد. این افزایش تقاضا عمدتا به دلیل ویژگی ها و خواص بالای این محصول بوده است. بزرگترین وارد کننده این محصول خارجی (گوارگام هندی) در ایران شرکت معتبر بازرگانی سورن است که طی سال ها فعالیت در زمینه مواد غذایی، بهترین گزینه برای خرید محصولات خارجی است.

گوارگام هندی

ویژگی های گوارگام هندی

 1. قابل حل در آب سرد و گرم

 2. پایدار در محلول ها در محدوده وسیعی از مقادیر pH از ۲ تا ۱۰

 3. دارای خاصیت تشکیل لایه

 4. مقام در برابر روغن و گریس

 5. غلیظ کننده عالی

 6. عملکرد عالی در دمای پایین

 7. سازگار با بسیاری دیگر از هیدروکلوئیدهای مورد استفاده در فرمولاسیون مواد غذایی

 8. تطبیق پذیری به دلیل تعداد گروه های هیدروکسی آزاد برای ساخت مشتقات برای کاربردهای خاص.

  خواص گوارگام هندی

خواص گوارگام برای سلامتی

 • کاهش قند خون: گوارگام هندی ارزش غذایی بالایی دارد و در دراز مدت باعث پایین آمدن قند خون و نگه داشتن قند خون در سطح نرمال می شود و عوارض ناشی از بیماری دیابت را از بین می برد و همچنین مانع از آسیب رساندن به عروق و اعصاب می شود.

 

 • بهبود هضم مواد غذایی: یکی دیگر از خصوصیات گوارگام هندی کمک به سیستم گوارش و بهبود سلامت گوارشی است تا هضم مواد غذایی بهبود یابد که همین امر باعث جذب بهتر مواد مغذی بدن و از بین بردن مواد مضر در بدن می شود.

 

 • افزایش کلسترول مفید در خون: بدن حاوی کلسترول مفید HDL و کلسترول مضر LDL است که نوع خوب کلسترول به نفع سلامتی بدن است و نوع بدن آن به سلامتی بدن انسان آسیب می رساند. با مصرف پیوسته گوارگام هندی می توانید کلسترول مضر در بدن را از کاهش دهید و کلسترول مفید بدن را در به اندازه کافی در سطح بالا نگه دارید و سلامتی بدن خود را حفظ کنید.

 

 • کنترل وزن بدن: گوارگان هندی برای کسانی که قصد کاهش وزن دارند نیز فوق العاده مفید است. زیرا مواد مغذی موجود در این محصول خارجی باعث می شود بیشتر احساس سیری کنید و پرخوری را متوقف می کند که باعث کاهش و کنترل وزن بدن می شود.

خواص گوارگام هندی

سهم بازرگانی سورن در فروش پودر گوارگام

بازرگانی سورن به عنوان پخش کننده اصلی گوارگام هندی در ایران، درصد بالایی از فروش این محصول را در دست دارد و عرضه این محصول از هند را به میزان قابل توجهی افزایش داده است. با این حال سعی در نگه داشتن قیمت معقول دارد تا صنایع مختلف مجبور به جایگزین منابع دیگری برای گوارگام هندی نشوند. زیرا قیمت محصولات خارجی ارتباط مستقیمی با ارز خارجی دارند. بنابراین بازرگانی سورن برای حفظ مشتریان خود، محصولات خارجی را با نازل ترین قیمت وارد و پخش می کند.Community Verified icon
Call Now Buttonمشاوره + قیمت