مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شکلات و مواد اولیه شکلات سازی دعوت می نماید.

                          برای کسب اطلاعات بیشتر محصول و ارتباط با ما در ادامه همراه شوید:

لیست قیمت گوارگام a4 | نحوه تولید Guargum

آنچه در این مقاله میخوانیم...

نحوه تولید گوارگامانتخاب بهترین گوارگام موجود در بازارکارایی گوارگام در صنایع مختلفدریافت لیست قیمت گوارگامخرید عمده گوارگام
لیست قیمت گوارگام

لیست قیمت گوارگام با توجه به برند و نوع آن متفاوت خواهد بود. پودر یا صمغ گوارگام محصولی است که از گیاه گوار تولید می‌شود. این محصول جزء غلظت دهنده‌ها مواد غذایی است. از پودر گوارگام به شکل گسترده‌ای در صنایع غذایی متعدد استفاده می‌شود. گیاه گوار در ایران کشت نمی‌شود. ازاین‌رو پودر گوارگام موجود در بازار محصول کشورهای خارجی است. می‌توان این محصول را به شکل عمده از طریق مراکز واردکننده خریداری کرد. خرید گوارگام به شکل اینترنتی از طریق سایت‌های مجاز و معتبر نیز امکان‌پذیر می‌باشد.

لیست قیمت گوارگام

نحوه تولید گوارگام

نحوه تولید گوارگام چندان پیچیده نیست. این محصول از دانه‌های گیاه گوار که شبیه لوبیا بوده و در دسته حبوبات قرار می‌گیرد تهیه می‌شود. دانه‌های گوارگام بر روی ساقه‌های آن رشد می‌کند. ساقه‌های گوارگام جداشده و اگر دارای رطوبت باشد آن را خشک می‌کنند. این دانه‌ها دارای پوست هستند. برای جداسازی پوسته از دانه باید آن را در آب یا اسیدسولفوریک قرار داد. در مرحله بعد دانه‌ها آسیاب شده و پوسته آن جدا می‌گردد. نوعی پودر زردرنگ به دست می‌آید که بسته‌بندی‌شده و در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.

گیاه گوارگام در کشورهای مختلفی رشد می‌کند. از این کشورها می‌توان به هندوستان، پاکستان، استرالیا، آفریقا و آمریکا اشاره کرد. در بازار ایران بیشتر پودر گوارگام هندی و پاکستانی به فروش می‌رسد. هر یک از این کشورها دارای چندین کمپانی مختلف بوده و محصولات خود را در بسته‌بندی‌ها و قیمت‌های مختلف عرضه می‌کنند. برای اطلاع از لیست قیمت گوارگام می‌توانید با نمایندگی‌های فروش در تماس باشید.

لیست قیمت گوارگام | نحوه تولید گوارگام

انتخاب بهترین گوارگام موجود در بازار

انتخاب بهترین گوارگام موجود در بازار برای تولیدکنندگان مواد غذایی دارای اهمیت زیادی است. باید گوارگام اصل و باکیفیت خریداری شود تا طعم محصولات غذایی را تغییر نداده و موجب افزایش کیفیت آن‌ها شود. در میان پودر گوارگام موجود در بازار نمونه‌های تقلبی و بی‌کیفیت نیز موجود است. ازاین‌رو بهتر است هنگام خرید گوارگام به مراکز مجاز و معتبر مراجعه نمایید. خرید از مراکز مطمئن موجب اطمینان از کیفیت کالا خواهد شد. همچنین لیست قیمت گوارگام در این مراکز مناسب‌تر خواهد بود.

لیست قیمت گوارگام | انتخاب بهترین گوارگام

کارایی گوارگام در صنایع مختلف

کارایی گوارگام در صنایع مختلف وسیع می‌باشد. از این محصول در صنعت داروسازی، صنایع آرایشی و بهداشتی و صنایع غذایی استفاده می‌شود. گوارگام برای تولید محصولات بهداشتی همچون صابون، شامپو، لوسیون و کرم استفاده می‌شود. این ماده نقش غلظت دهندگی به این مواد را دارد.

یکی دیگر از کاربردهای گوارگام در صنعت داروسازی است. از گوارگام در تولید برخی از داروها به‌ویژه قرص استفاده می‌شود. این ماده باعث چسبندگی مواد اولیه قرص‌ها و کپسول‌ها به هم می‌شود.

اصلی‌ترین کاربرد گوارگام در تولید محصولات غذایی متعدد است. این ماده برای بهبود طعم و افزایش ویسکوزیته مواد لبنی و بستنی استفاده می‌شود. همچنین برای ترد شدن و افزایش ماندگاری کیک و نان از گوارگام استفاده می‌شود. برای حفظ رطوبت و تنظیم نقطه انجماد موادی مانند سوسیس و کالباس نیز از گوارگام استفاده می‌شود. همچنین برای تولید محصولاتی مانند ژل و دسر که به غلظت دهنده نیاز دارند از گوارگام استفاده می‌شود. برای روان شدن ماده سس نیز از گوارگام استفاده می‌شود.

به‌طورکلی گوارگام نقش تثبیت‌کننده، پایدارکننده و ژل کننده دارد. لیست قیمت گوارگام با توجه به نوع آن و موارد مصرف در صنایع مختلف متفاوت است.

لیست قیمت گوارگام | کارایی گوارگام در صنایع

دریافت لیست قیمت گوارگام

برای دریافت لیست قیمت گوارگام می‌توانید به‌صورت مستقیم به سایت‌های معتبر فروش مراجعه نمایید. همچنین قیمت این محصولات با توجه به نوع بسته‌بندی و مقدار سفارش متفاوت خواهد بود. روش دیگر برای استعلام از لیست قیمت گوارگام تماس با بازرگانی‌های واردکننده می‌باشد.

لیست قیمت گوارگام

خرید عمده گوارگام

خرید عمده گوارگام با بهترین کیفیت را می‌توانید از طریق مجموعه تولیدی و بازرگانی سورن انجام دهید.

سورن انواع گوارگام هندی و پاکستانی را با قیمت مناسب در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.
این مجموعه محدودیتی در تأمین گوارگام با تناژ بالا نداشته و محصولات خود را به‌تمامی نقاط ایران ارسال می‌نمایند.

لیست قیمت گوارگام | خرید عمده گوارگام

Call Now Buttonمشاوره + قیمت