مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شکلات و مواد اولیه شکلات سازی دعوت می نماید.

                          برای کسب اطلاعات بیشتر محصول و ارتباط با ما در ادامه همراه شوید:

فروشنده روغن CBS ویژه تولیدی های صنایع غذایی

آنچه در این مقاله میخوانیم...

فواید استفاده از روغن cbsقیمت روغن cbsمراکز فروشنده روغن cbs
فروشنده روغن cbs

روغن‌هایی که در شکلات‌سازی مورداستفاده قرار می‌گیرند متفاوت از سایر روغن‌های خوراکی می‌باشند. این روغن‌ها بیشتر از دانه کاکائو گرفته می‌شوند تا باعث بهبود طعم شکلات شود. متأسفانه روغن‌های طبیعی دانه کاکائو به‌صورت محدود تولید می‌شوند؛ چراکه مقدار کمی از این ماده در دانه‌های کاکائو وجود دارد؛ بنابراین بسیاری از مراکز تولیدی از روغن‌های جایگزین کاکائو استفاده می‌کنند. روغن cbs دارای خواص مشابه روغن‌های طبیعی کاکائو می‌باشد اما از قیمت مناسب‌تری برخوردار است و دسترسی به آن آسان‌تر می‌باشد. مراکز فروشنده روغن cbs این روغن را به‌صورت مایع و جامد به فروش می‌رسانند.

فواید استفاده از روغن cbs

فروشنده روغن  CBS

روغن cbs یا همان روغن جایگزین کاکائو از هسته و دانه میوه پالم تولید می‌شود. این روغن دارای خواص و فواید زیادی است. مهم‌ترین مزیت این روغن قیمت مناسب و دسترسی آسان می‌باشد. از فواید استفاده از روغن cbs در شکلات‌سازی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مقاومت در برابر اکسیداسیون
  • نگهداری از شکلات در زمان انبار و جلوگیری از بلوم زدن آن
  • قالب پذیری آسان
  • مقاوم در برابر ذوب‌شدگی
  • کمک به ماندگاری براقیت شکلات
  • طعم و مزه مناسب
  • قابل‌ترکیب با کره کاکائو
  • عدم ماسیدگی در دهان و…

اکثر مراکز فروشنده روغن cbs معمولاً این روغن را به دو شکل به فروش می‌رساند. نوعی از این روغن به‌صورت قالبی است و می‌توان آن را در تولید با مواد اولیه شکلات، شیرینی، دسر و بستنی ترکیب کرد تا طعم آن بهتر شود. نوع دیگر به‌صورت روکشی است که از آن برای پوشش دادن سطح شیرینی و شکلات استفاده می‌شود؛ بنابراین روغن‌های cbs به دو صورت مایع و جامد به فروش می‌رسند.

قیمت روغن cbs

قیمت روغن cbs

میزان قیمت روغن cbs بسیار کمتر از روغن‌های طبیعی کاکائو می‌باشد؛ بنابراین استفاده از این روغن‌ها در شکلات‌سازی به‌صرفه‌تر خواهد بود. البته باید توجه داشت که تمامی روغن‌های cbs دارای قیمت یکسانی نیستند و میزان قیمت این محصول با توجه به مارک و برند، اندازه، نوع روغن و… متفاوت است.

مراکز فروشنده روغن cbs

فروشنده روغن cbs

روغن‌های cbs موردنیاز کارخانه‌ها و تولیدی‌ها بیشتر از کشورهای خارجی وارد می‌شوند. اگر این محصول را به‌صورت مستقیم و بی‌واسطه از واردکننده‌ها خریداری نمایید واسطه‌های فروش حذف‌شده و شما باکیفیت‌ترین روغن را با پایین‌ترین قیمت خریداری خواهید کرد. یکی از مراکز فروشنده روغن cbs، بازرگانی سورن می‌باشد. سورن تأمین‌کننده و عرضه‌کننده انواع مواد اولیه شکلات و شیرینی ازجمله روغن‌های cbs است. تمامی روغن‌های این بازرگانی از کیفیت بالا و قیمت مناسبی برخوردارند. برای ثبت سفارش‌های عمده خود می‌توانید با واحد فروش سورن تماس برقرار نمایید.

Call Now Buttonمشاوره + قیمت