مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شکلات و مواد اولیه شکلات سازی دعوت می نماید.

                          برای کسب اطلاعات بیشتر محصول و ارتباط با ما در ادامه همراه شوید:

قیمت روغن لسیتین Lecithin شرکتی برای صنایع غذایی

آنچه در این مقاله میخوانیم...

قیمت روغن لسیتین شرکتیکاربردهای لسیتین در بخش تولید مواد غذاییفواید لسیتین برای بدن
قیمت روغن لسیتین شرکتی

قیمت روغن لسیتین شرکتی به فاکتورهای مختلفی از جمله برند محصول، کشور تولیدکننده، حجم سفارش داده شده و درجه کیفی آن وابسته است. لسیتین (Lecithin) یکی از مواد اولیه مورد استفاده در صنعت شیرینی جات است که در ۲ مدل مایع و پودر تولید می شود. این ماده منشا گیاهی و جانوری داشته و قابل تولید از منایع مختلف گیاهی و جانوری همچون زرده تخم مرغ، سویا، دانه آفتابگردان و … است.

بیشترین درخواست برای روغن لسیتین مربوط به مدل سویا آن است؛ چراکه هم از نظر کیفیت و هم از نظر قیمت شرایط مناسبی دارد. 

به طور کلی، تولیدکنندگان جهت تولید شکلات و شیرینی از روغن های مختلفی همچون روغن سی بی اس، کره کاکائو و لسیتین استفاده می کنند که هر یک از این موارد از ویژگی های منحصر به فردی برخوردار هستند. در این بخش، قصد معرفی لستین مایع را به صورت جامع و کامل داریم. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره لسیتین مایع ادامه مطلب را از دست ندهید.

قیمت روغن لسیتین شرکتی

قیمت روغن لسیتین شرکتی

قیمت روغن لسیتین شرکتی تا حد زیادی به برند آن بستگی دارد. در واقع، لسیتین یکی از محصولات وارداتی کشور است که از هند وارد می شود. کشور هند نیز یکی از تولیدکنندگان بزرگ مواد اولیه در جهان است که تولیداتش در سطح مناسبی قرار داشته و از آنجایی که، به کشور ما نزدیک است و روابط خوبی هم با ایران دارد مورد توجه بازرگانان و تامین کنندگان ایرانی قرار گرفته است.

از برندهای بزرگ هندی که فروش آن ها در ایران موفقیت آمیز بوده است می توان به برندهای گجرات و ویپی اشاره کرد. این شرکت های هندی، لسیتین خود را در بشکه های عظیم ۲۰۰ و ۲۴۰ لیتری ارائه کرده اند و مدل محصول آن ها نیز از نوع لسیتین سویا است. قیمت لسیتین مایع آن ها نیز در رنج مناسبی قرار دارد.

کاربردهای لسیتین در بخش تولید مواد غذایی

کاربردهای لسیتین در بخش تولید مواد غذایی

از کاربردهای لسیتین در بخش تولید مواد غذایی می توان به استفاده گسترده از آن در تولید شکلات ها و شیرینی های مختلف اشاره کرد. لسیتین باعث یکنواخت شدن بافت شیرینی جات شده و بافت آن ها را یکدست می کند. در واقع، گاهی وجود یک ماد اولیه همچون شکر باعث کلوخه شدن آن می شود که در این مواقع، تولیدکنندگان با استفاده از موادی همچون لسیتین می توانند از بروز این اتفاق جلوگیری کنند.

با استفاده از لسیتین می توان از سفیدک زدن محصولات غذایی جلوگیری کرد و کیفیت آن ها را بهبود بخشید. ضمن اینکه، لسیتین باعث براق شدن محصولات غذایی مانند شکلات شده و ظاهر آن ها را زیباتر می کند؛ بنابراین بیشترین استفاده از لسیتین مایع مربوط به بخش شکلات سازی است.

فواید لسیتین برای بدن

فواید لسیتین برای بدن

لسیتین یکی از روغن های مفید موجود در جهان است که همانطور که گفته شد باعث افزایش مرغوبیت شکلات و شیرینی می شود. در واقع، فواید لسیتین برای بدن یکی از مواردی است که باعث جلب توجه مصرف کنندگان به محصولات حاوی آن شده است. در زیر به برخی از فواید لسیتین اشاره کرده ایم:

  • کمک به بهبود وضعیت پوست

از آنجایی که، لسیتین حاوی فسفولیپید است برای سلامت پوست بسیار مفید می باشد. با مصرف لسیتین می توان پوست خود را از آسیب هایی همچون چین و چروک و لکه های سنی محافظت کرد و به نوعی، روند پیری پوست  خود را به تعویق انداخت.

  • تقویت مغز

عدم وجود استیل کولین در بدن باعث بروز بیماری هایی همچون آلزایمر و پارکینسون می شود و از آنجایی که، لسیتین منبع استیل کولین است با مصرف آن می توان از بروز بیماری های مختلف مغزی پیشگیری کرد.

  • تقویت قلب

کلسترول بالا یکی از دلایل بروز مشکلات قلبی است که اندازه آن را می توان با مصرف مواد غذایی همچون لسیتین کنترل کرد.

Call Now Buttonمشاوره + قیمت