مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شکلات و مواد اولیه شکلات سازی دعوت می نماید.

                          برای کسب اطلاعات بیشتر محصول و ارتباط با ما در ادامه همراه شوید:

سوربیتول در صنایع شیرینی سازی | فروش ویژه سوربیتول برای تولیدیها

آنچه در این مقاله میخوانیم...

اهمیت عرضه بهترین سوربیتول در صنایع شیرینی سازیکاربرد سوربیتول در شیرینی های حاوی آنفروش آنلاین سوربیتول ویژه مراکز تولیدی (Sorbitol)
سوربیتول در صنایع شیرینی سازی

سال های زیادی است که از ارائه و استفاده از سوربیتول در صنایع شیرینی سازی می گذرد. در این سال ها، این افزودنی که یک الکل قند می باشد موفق شده است تا حدود زیادی جایگزین قند شود.

سوربیتول در صنایع شیرینی سازی

 

در واقع، تولیدکنندگان شکلات که سلامت محصول برایشان مهم است آن را به جای قند مورد استفاده قرار می دهند. همانطور که می دانید استفاده از قند بسیار مخرب بوده و در دراز مدت آسیب جدی به بدن وارد می کند به همین خاطر استفاده از جایگزین های آن در شیرینی جات بسیار مهم و حیاتی است.

سوربیتول کاربرد وسیعی در تولید شیرینی جات و انواع دسر دارد. مانند قند عمل می کند منتها با ۴۰ درصد میزان شیرینی کمتر و همینطور ضرری نداشته و مانند قند موجب آسیب به دندان ها و اعضای بدن نمی شود.

این افزودنی را می توان هم به صورت تجاری تولید نمود و هم از محصولات گیاهی مانند برخی میوه ها به دست آورد که معمولا نوع تجاری آن بیشتر خریداری می شود چرا که تولید سوربیتول Sorbitol با میوه چندان به صرفه نیست. از نظر نوع نیز آن را به دو صورت مایع و جامد ارائه می دهند که در رابطه با شیرینی جات نوع پودری یا جامدش به کار گرفته می شود.

اهمیت عرضه بهترین سوربیتول در صنایع شیرینی سازی

اهمیت عرضه بهترین سوربیتول در صنایع شیرینی سازی

اهمیت عرضه بهترین سوربیتول در صنایع شیرینی سازی بر کسی پوشیده نیست. سوربیتول از محصولات اولیه صنایع غذایی محسوب می شود که هنگام تهیه آن بایستی حساسیت زیادی به خرج داد تا نوع بی کیفیت و نامرغوبش به جای باکیفیت آن خریداری نشود. اصولا مواد اولیه شکلات تخته ای بهتر است از فروشندگان اصلی خریداری شوند تا محصولات وارداتی اصل به دست تولیدکنندگان برسد.

 

کاربرد سوربیتول در شیرینی های حاوی آن

کاربرد سوربیتول در شیرینی های حاوی آن

کاربرد سوربیتول در شیرینی های حاوی آن عبارت است از:

  • یکی از مهم ترین کاربردهای این محصول، توانایی حفظ رطوبت در شیرینی ها است که این کاربرد باعث نگهداری طراوت شیرینی شده و آن را مانا می کند.
  • سوربیتول قابلیت ترکیب شدن مطلوب با سایر مواد اولیه موجود در شیرینی ها را دارد که این توانایی در روند تولید محصولات و طعم آنها تاثیر مثبت می گذارد.
  • مقاومت زیاد در مقابل حرارات بالا که این ویژگی باعث حفظ رنگ آن شده و رنگ سوربیتول را مانند قند تغییر نمی دهد.
  • شیرینی های حاوی سوربیتول، کالری کمی داشته و برای اشخاص دارای دیابت و یا رژیم دار کاملا مناسب هستند.
  • سوربیتول مانع خشک شدن شیرینی ها در طولانی مدت شده و بافت آنها را بسیار خوب حفظ می نماید.

 

فروش آنلاین سوربیتول ویژه مراکز تولیدی (Sorbitol)

فروش آنلاین سوربیتول ویژه مراکز تولیدی (Sorbitol)

در این سایت، فروش آنلاین سوربیتول ویژه مراکز تولیدی (Sorbitol) انجام شده و افراد با ثبت سفارشات خود می توانند در مدت کوتاهی به مواد اولیه اصل دست یابند. بازرگانی سورن سال های زیادی است که مواد اولیه وارداتی را به تولیدی های کشور ارسال می نماید.

در این راستا، تلاش شده است برندهای موفق آسیایی و اروپایی انتخاب شوند تا تولیدکنندگان شکلات پسته ای موفق به تولید محصولات باکیفیت و درجه یکی شده و در امر صادرات به موفقیت های بسیاری دست یابند. جهت آشنا شدن با دیگر مواد اولیه مجموعه ما می توانید به بخش های مختلف سایت مراجعه نمایید.

Call Now Buttonمشاوره + قیمت