شکلات
خانه / شکلات خارجی / واردات شکلات خارجی اصل از ترکیه

واردات شکلات خارجی اصل از ترکیه

واردات شکلات خارجی اصل از کشور ترکیه در سریع ترین زمان و با قیمت های بسیار رقابتی و مناسب برای خریدهای عمده مشتریان عمده فروش و فعالان پخش شکلات خارجی در ایران از سوی شرکت بازرگانی سورن انجام می شود. شکلات های خارجی دارای انواع مختلف و تنوع بسیار وسیعی هستند. همچنین واردات شکلات خارجی از کشورهای متفاوتی انجام می شود. از جمله این کشورها : ترکیه، چین، کشورهای اروپایی و همچنین امارات می باشد. اما معروف ترین و محبوب ترین این شکلات ها به کشور ترکیه بر می گردد. همچنین با توجه به نزدیکی کشور اروپا به کشورهای اروپایی در بسیاری از موارد واردات شکلات خارجی به صورت خرید شکلات خارجی از ترکیه و سپس واردات به ایران انجام می شود.

واردات شکلات خارجی

واردات شکلات خارجی از ترکیه و نحوه خرید شکلات خارجی

شرکت بازرگانی سورن، نماینده انحصاری واردات و صادرات گروه شکلات ایران، در صنعت شکلات، با شناخت کافی، تجربه بالا و بهره مندی از پرسنل متخصص در امور بازرگانی و تامین و تولید انواع شکلات، بهترین شکلات های خارجی را برای خریداران شکلات خارجی ارائه می دهد. شرایط خرید شکلات خارجی از گروه بازرگانی به صورت زیر است:

واردات شکلات خارجی

شرایط خرید شکلات خارجی

واردات شکلات خارجی از طرف شرکت بازرگانی سورن، از مبدا ترکیه به سمت ایران می باشد. شکلات های خارجی در انواع مختلف و دارای تاریخ انقضای یک ساله هستند. (در بسیاری از موارد مشاهده می شود بسیاری از فروشندگان برای به دست اوردن سودهای بیشتر اقدام به خرید و فروش شکلات از تاریخ مصرف گذشته می کنند که در نهایت باعث از بین رفتن اعتبار کاریو به خطر افتادن سلامتی مصرف کننده می شود). مدت زمان ارسال و رسیدن سفارشات حدود ۴ روز کاری می باشد و قیمت های ارائه شده بسیار رقابتی و دست اول می باشد. از این رو فرصت های مناسبی برای خرید شکلات خارجی اصل به صورت مستقیم و حاشیه سود بالا مهیا است. انواع شکلات خارجی قابل تامین در شرکت بازرگانی سورن شامل انواع زیر است:

واردات شکلات خارجی

 

انواع شکلات خارجی

 

واردات شکلات خارجی

با عنایت به مطالب فوق جهت واردات شکلات خارجی و فرصت های خرید و فروش شکلات، برای کسب اطلاعات بیشتر، نحوه خرید، قیمت های عمده شکلات خارجی، شرایط ثبت سفارش و نحوه ارسال سفارشات با واحد فروش و مشاوره بازرگانی سورن در تماس باشید.

 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش (خانم ایرانی)
راه های ارتباطی:
mobile icon شماره موبایل: 989122581660
telephone icon کانال تلگرام: chocolatiran@
url icon آدرس سایت: www.chocolatiran.ir
email icon پست الکترونیکی: info@chocolatiran.ir

مطلب پیشنهادی

بورس عمده فروشی شکلات خارجی در تهران

بورس مرکزی عمده فروشی شکلات خارجی در تهران (سفارش کلی)

بورس عمده فروشی شکلات خارجی در تهران انواع بسیار متنوعی از شکلات‌های خارجی مرغوب را …

Call Now Buttonتماس با ما