مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شکلات و مواد اولیه شکلات سازی دعوت می نماید.

                          برای کسب اطلاعات بیشتر محصول و ارتباط با ما در ادامه همراه شوید:

قیمت پودر کاکائو عمده خارجی برندهای مطرح ۲۰۲۲ | France & Turkey cacao

آنچه در این مقاله میخوانیم...

قیمت پودر کاکائو عمده برندهای مختلفانواع پودر کاکائو و کاربردهای آنهافروش اینترنتی بهترین‌ پودر کاکائو خارجی
قیمت پودر کاکائو عمده

قیمت پودر کاکائو عمده منجر به تشویق تولیدکنندگان به خرید فله ای آن شده است. معمولا پودرهای کاکائویی که در بازار موجود هستند خارجی بوده و از کشورهای آسیایی و اروپایی به بازار کشورمان راه یافته اند به همین خاطر برای خرید آنها ارز زیادی خرج شده است که این پرداخت ارز نیز منجر به افزایش قیمت محصولات خارجی در ایران شده است. البته اگر مواد اولیه مانند پودر کاکائو را که وارداتی است و به شدت در صنایع غذایی مورد استفاده قرار می گیرد را در وزن بالا خریداری نمود قیمت آن کمتر شده و صرفه جویی زیادی در بخش اقتصادی مراکز تولیدی صورت می گیرد.

قیمت پودر کاکائو عمده

در شرکت پخش سورن، پودر کاکائو در کیفیت بالایی ارائه می گردد و چندین برند در مجموعه ما حضور دارند که از برندهای نام دار جهانی هستند. در ادامه به بررسی برندهای موجود و قیمت آنها پرداخته ایم. با ما همراه باشید تا با این محصول وارداتی پرکاربرد آشنا شوید.

قیمت پودر کاکائو عمده برندهای مختلف

قیمت پودر کاکائو عمده برندهای مختلف

قیمت پودر کاکائو عمده برندهای مختلف بایکدیگر تفاوت داشته و هر برند، یک قیمت برای تولیدات خود در نظر گرفته است. ما پودرهای کاکائو تولید ترکیه، اسپانیا، فرانسه، اندونزی، هلند و چند کشور دیگر را انتخاب نموده ایم که هر کدام از این برندها یک قیمت را برای محصولاتشان در نظر گرفته اند.

از میان پودر های کاکائو نام برده شده، پودر کاکائو اپرا فرانسه از قیمت ارزانی برخوردار است و همچنین کیفیت خوبی نیز دارد. البته سایر پودرهای کاکائو نیز با توجه به کیفیتی که دارند از قیمت قابل قبولی برخوردار هستند و خرید عمده ای آنها نیز موجب می شود قیمت آنها به یک قیمت ویژه تبدیل گردد.

انواع پودر کاکائو و کاربردهای آنها

انواع پودر کاکائو و کاربردهای آنها

اکنون به ارزیابی انواع پودر کاکائو و کاربردهای آنها می پردازیم. به طور کلی، پودر کاکائو به دو دسته طبیعی و آلکالایز تقسیم می شود که از آلکالایز آن با لفظ پودر کاکائو هلندی نیز یاد می کنند.

پودر کاکائو طبیعی یا نچرال فاقد هرگونه افزودنی بوده و هیچ نوع فرآیندی بر روی آن صورت نگرفته است و همینطور پر از خواص می باشد.

در واقع، تنها کاری که برای تولید این پودر کاکائو انجام داده اند این است که آن را از دانه کاکائو استخراج نموده و مواد اضافی مانند کره کاکائو را از آن جدا کرده اند که حاصل نهایی آن یک پودر کاکائو ارگانیک شده است که مزه تلخ و رنگ روشنی دارد و آن را در شکلات ها و شیرینی های بسیاری استفاده می کنند. مدل دیگر، پودر کاکائو آلکالایز است و روش تولید آن بدین صورت است که بر روی پودر کاکائو طبیعی چندین فرآیند انجام داده به صورتی که رنگ آن تیره تر می شود و از تلخی آن نیز کاسته خواهد شد. این پودر کاکائو نیز در صنایع غذایی مصارف زیادی دارد.

فروش اینترنتی بهترین‌ پودر کاکائو خارجی

فروش اینترنتی بهترین‌ پودر کاکائو خارجی

فروش اینترنتی بهترین‌ پودر کاکائو خارجی سبب کاهش قیمت قابل توجه آن شده است به صورتی که فروشنده اصلی محصولات وارداتی را از طریق سایت به فروش می گذارد که این کار با حذف واسطه ها همراه بوده و افراد دیگر نیازی نیست مبلغ اضافی به دلال ها بپردازند.

 

Call Now Buttonمشاوره + قیمت