شکلات
خانه / پودر نارگیل / قیمت عمده پودر نارگیل فله | بازرگانی مواد اولیه Soren

قیمت عمده پودر نارگیل فله | بازرگانی مواد اولیه Soren

 قیمت پودر نارگیل فله

پودر نارگیل یکی از محصولات غذایی است که از میوه درخت نارگیل به دست می‌آید. درخت نارگیل از خانواده درختان نخل است و دارای ارتفاع بلندی می‌باشد. این درخت بیشتر در مناطق گرمسیری می‌روید. از میوه نارگیل محصولات متعددی به دست می‌آید که پودر نارگیل جزء یکی از آن‌ها می‌باشد. پودر نارگیل از ارزش غذایی بالایی برخوردار است و از آن در تولید محصولات غذایی مانند شیرینی و شکلات و یا تزئین مواد غذایی استفاده می‌شود. در ادامه بیشتر با انواع پودر نارگیل و قیمت پودر نارگیل فله آشنا خواهید شد.

برندهای مختلف و انواع پودر نارگیل

انواع پودر نارگیل

 

در بازار ایران انواع پودر نارگیل در برندهای مختلف ایرانی و خارجی عرضه می‌شود. میزان کیفیت و قیمت برندهای مختلف باهم متفاوت است. پودر نارگیل به دو نوع پودر نارگیل چرب و پودر نارگیل خشک یا کم‌چرب تقسیم می‌شود. پودرهای چرب از ارزش غذایی بیشتری برخوردارند اما ازآنجایی‌که میزان رطوبت این پودر زیاد است در تولید محصولات غذایی و خوراکی بیشتر از پودرهای نارگیل خشک یا کم‌چرب استفاده می‌شود تا ماندگاری آن افزایش یابد.

پودر نارگیل چرب در صنایع آرایشی و بهداشتی نیز مورداستفاده قرار می‌گیرد. روغن نارگیل برای سلامت پوست و مو مفید است و شرکت‌های آرایشی و بهداشتی پودرهای پرچرب را در تولید محصولات خود استفاده می‌کنند. برای تشخیص پودر نارگیل چرب از خشک باید به میزان رطوبت و سایز دانه‌های آن توجه کرد. پودرهای چرب دارای رطوبت بیشتر و دانه‌های درشت‌تری هستند. در مقابل پودر نارگیل خشک رطوبت ندارد و دانه‌های آن ریز است. قیمت پودر نارگیل فله چرب بیشتر از میزان قیمت فله‌ای پودرهای خشک می‌باشد.

بازرگانی فروش و واردات پودر نارگیل

فروش و واردات پودر نارگیل

تعداد درختان نارگیل در کشور ایران محدود است. به همین دلیل از کشورهای مختلفی واردات پودر نارگیل انجام می‌گیرد. بیشتر پودر نارگیل موجود در بازار ایران تولید کشورهای سریلانکا و ترکیه می‌باشد. پودر نارگیل هرکدام از این کشورها دارای برندهای مختلفی است. قیمت پودر نارگیل فله تمامی برندها کمتر از میزان قیمت خرید جزئی می‌باشد. البته میزان قیمت پودر نارگیل بستگی به عوامل مختلفی دارد که در ادامه ذکر می‌گردد.

بهترین قیمت پودر نارگیل فله عمده

 قیمت پودر نارگیل فله

واردکننده‌ها و تولیدکنندگان پودر نارگیل دو نوع قیمت برای این محصول در نظر می‌گیرند. قیمت پودر نارگیل فله کمتر از قیمت خرید جزئی می‌باشد. البته میزان قیمت این محصول بستگی به عوامل مختلفی همچون نوع کشور تولیدکننده، مارک و برند، نوع پودر نارگیل (پرچرب و کم‌چرب) و … دارد؛ اما اگر ما خریدهای خود را به‌صورت مستقیم از واردکننده و یا تولیدکننده پودر نارگیل انجام دهید، واسطه‌های فروش حذف‌شده و می‌توانید باکیفیت‌ترین پودرهای نارگیل را با کمترین قیمت خریداری نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش (خانم ایرانی)
راه های ارتباطی:
mobile icon شماره موبایل: 989122581660
telephone icon کانال تلگرام: chocolatiran@
url icon آدرس سایت: www.chocolatiran.ir
email icon پست الکترونیکی: info@chocolatiran.ir

مطلب پیشنهادی

وارد کننده پودر نارگیل خشک و چرب

وارد کننده پودر نارگیل خشک و چرب + قیمت پودر نارگیل در بازار

وارد کننده پودر نارگیل خشک و چرب با تامین این محصول در تناژ بالا، نقش …

Call Now Buttonتماس با ما