مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شکلات و مواد اولیه شکلات سازی دعوت می نماید.

                          برای کسب اطلاعات بیشتر محصول و ارتباط با ما در ادامه همراه شوید:

کمترین قیمت عمده پودر نارگیل فله | بازرگانی مواد اولیه Soren

آنچه در این مقاله میخوانیم...

پودر نارگیل فله و انواع آنقیمت پودر نارگیل فلهبهترین قیمت پودر نارگیل عمدهاستعلام قیمت روز پودر نارگیل سریلانکا Sri Lankaکاربرد پودر نارگیل در صنایعتفاوت پودر نارگیل چرب و خشک چیست؟
قیمت پودر نارگیل فله

 قیمت پودر نارگیل فله

پودر نارگیل فله یکی از محصولات غذایی است که از میوه درخت نارگیل به دست می‌آید. درخت نارگیل از خانواده درختان نخل است و دارای ارتفاع بلندی می‌باشد. این درخت بیشتر در مناطق گرمسیری می‌روید. از میوه نارگیل محصولات متعددی به دست می‌آید که پودر نارگیل جزء یکی از آن‌ها می‌باشد. پودر نارگیل از ارزش غذایی بالایی برخوردار است و از آن در تولید محصولات غذایی مانند شیرینی و شکلات و یا تزئین مواد غذایی استفاده می‌شود. در ادامه بیشتر با انواع پودر نارگیل و قیمت پودر نارگیل فله آشنا خواهید شد.

پودر نارگیل فله و انواع آن

انواع پودر نارگیل

 

در بازار ایران انواع پودر نارگیل در برندهای مختلف ایرانی و خارجی عرضه می‌شود. میزان کیفیت و قیمت برندهای مختلف باهم متفاوت است. پودر نارگیل به دو نوع پودر نارگیل چرب و پودر نارگیل خشک یا کم‌چرب تقسیم می‌شود. پودرهای چرب از ارزش غذایی بیشتری برخوردارند اما ازآنجایی‌که میزان رطوبت این پودر زیاد است در تولید محصولات غذایی و خوراکی بیشتر از پودرهای نارگیل خشک یا کم‌چرب استفاده می‌شود تا ماندگاری آن افزایش یابد.

پودر نارگیل چرب در صنایع آرایشی و بهداشتی نیز مورداستفاده قرار می‌گیرد. روغن نارگیل برای سلامت پوست و مو مفید است و شرکت‌های آرایشی و بهداشتی پودرهای پرچرب را در تولید محصولات خود استفاده می‌کنند. برای تشخیص پودر نارگیل چرب از خشک باید به میزان رطوبت و سایز دانه‌های آن توجه کرد. پودرهای چرب دارای رطوبت بیشتر و دانه‌های درشت‌تری هستند. در مقابل پودر نارگیل خشک رطوبت ندارد و دانه‌های آن ریز است. قیمت پودر نارگیل فله چرب بیشتر از میزان قیمت فله‌ای پودرهای خشک می‌باشد.

قیمت پودر نارگیل فله

فروش و واردات پودر نارگیل

تعداد درختان نارگیل در کشور ایران محدود است. به همین دلیل از کشورهای مختلفی واردات پودر نارگیل انجام می‌گیرد. بیشتر پودر نارگیل موجود در بازار ایران تولید کشورهای سریلانکا و ترکیه می‌باشد. پودر نارگیل هرکدام از این کشورها دارای برندهای مختلفی است. قیمت پودر نارگیل فله تمامی برندها کمتر از میزان قیمت خرید جزئی می‌باشد. البته میزان قیمت پودر نارگیل بستگی به عوامل مختلفی دارد که در ادامه ذکر می‌گردد.

بهترین قیمت پودر نارگیل عمده

 قیمت پودر نارگیل فله

واردکننده‌ها و تولیدکنندگان پودر نارگیل دو نوع قیمت برای این محصول در نظر می‌گیرند. قیمت پودر نارگیل فله کمتر از قیمت خرید جزئی می‌باشد. البته میزان قیمت این محصول بستگی به عوامل مختلفی همچون نوع کشور تولیدکننده، مارک و برند، نوع پودر نارگیل (پرچرب و کم‌چرب) و … دارد؛ اما اگر ما خریدهای خود را به‌صورت مستقیم از واردکننده و یا تولیدکننده پودر نارگیل انجام دهید، واسطه‌های فروش حذف‌شده و می‌توانید باکیفیت‌ترین پودرهای نارگیل را با کمترین قیمت خریداری نمایید.

استعلام قیمت روز پودر نارگیل سریلانکا Sri Lanka

قیمت روز پودر نارگیل سریلانکا

معروف ترین و محبوب ترین پودر نارگیل در ایران که به صورت عمده و مستقیم وارد می شود پودر نارگیل دماوند dmavand سریلانکا است. پودر نارگیل سریلانکا در دو نوع چرب و خشک وارد می شود که هر کدام از این دو کاربردهای خاص خودشان را دارند. قیمت پودر نارگیل سریلانکا چرب نیز مشخصا از قیمت پودر نارگیل خشک سریلانکا بیشتر است. با توجه به اینکه اقلام وارداتی مانند پودر نارگیل و پودر کاکائو وارداتی محسوب میشوند و قیمت آنها به قیمت دلار و نوسانات آن وابسته است ، بنابراین قیمت روز پودر نارگیل سریلانکا را می توانید از طریق استعلام از واحد فروش و مشاوره دریافت نمایید.

کاربرد پودر نارگیل در صنایع

 

کاربرد پودر نارگیل در صنایع

پودر نارگیل تازه از گوشت خود نارگیل تهیه می شود. بنابراین با توجه به اینکه درخت نارگیل در ایران نمی روید، این محصول همیشه وارداتی بوده و خواهد ماند. از طرفی واردات پودر نارگیل همیشه به صورت مرتب انجام میشود، چرا که بسیاری از صنایع از پودر نارگیل در محصولات خود استفاده می کنند. از مهم ترین کاربردهای پودر نارگیل در صنایع شکلات سازی و کیک و کلوچه استفاده می شود. پودر نارگیل در کلوچه های نارگیلی، انواع شکلات با مغز نارگیل ، کیک و … کاربرد فراوانی دارد که بسته به نوع نیاز از نوع چرب یا خشک آن استفاده می شود.

تفاوت پودر نارگیل چرب و خشک چیست؟

تفاوت پودر نارگیل چرب و خشک در قیمت ، وزن و کاربرد آنها است. پودر نارگیل چرب نسبت به پودر نارگیل خشک وزن سنگین تری دارد و در حجم یکسان با نسبت خشک آن، وزن بیشتری را به خودش اختصاص می دهد. همچنین پودر نارگیل چرب قیمت بالاتری نسبت به پودر نارگیل خشک دارد و از لحاظ کابردی نیز، نوع خشک آن بیشتر مصارف تزیینی روی کیک و شکلات و شیرینی داردو نوع چرب آن برای خوراکی در مغز استفاده می شود.

تفاوت پودر نارگیل چرب و خشک

Call Now Buttonمشاوره + قیمت