مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شکلات و مواد اولیه شکلات سازی دعوت می نماید.

                          برای کسب اطلاعات بیشتر محصول و ارتباط با ما در ادامه همراه شوید:

خرید عمده شکلات سنگی فله کیلویی

آنچه در این مقاله میخوانیم...

انواع شکلات سنگی فله
خرید عمده شکلات سنگی فله

شکلات سنگی فله و  کیلویی از دسته شکلات های محبوب و خوشمزه به شمار می رود که تقریبا اکثر فروشگاه های شکلات ، کافی شاپ ، شیرینی فروشی ها ازآن به عنوان محصولی خوب در سبد فروش خود استفاده می کنند. لذا با توچه به تقاضای بالای بازار و مصرف کننده های شکلات سنگی فله یا همان دراژه ، خرید عمده شکلات سنگی فله و فروش آن ، می تواند حاوی سودهای خوبی برای فروشندگان عمده این محصول تلقی شود.

خرید عمده شکلات سنگی فله

انواع شکلات سنگی فله

شکلات سنگی فله در ایران در انواع و اقسام و قیمت های متنوعی در بازارهاوجود دارد که با توجه به نیاز بازار و مشتری می توان از انواع آن استفاده نمود. از انواع مدل های شکلات سنگی فله یا همان دراژه سنگی می توان موارد زیر را مثال زد:

  • شکلات سنگی فله تلخ
  • شکلات سنگی فله با مغز کشمش
  • شکلات سنگی فله با مغز پسته
  • دراژه سنگی با مغز نخود

خرید عمده شکلات سنگی فله

یکی از انواع شکلات سنگی یا دراژه سنگی های با کیفیت در بازار دراژه سنگی لیو می باشد. شرکت لیو با سابقه نزدیک به ۱۰ سال در صنعت شکلات ، با توجه به پیشرفت و توسعه و رشد روزافزون ، توانسته است ، سهم خوبی در بازارها را داشته باشد.

از دیگر برندهای معتبر و با کیفیت در بازار برند شکلات سنگی دراژه راندولا می باشد. برای خرید عمده شکلات سنگی فله کیلویی و انواع دراژه سنگی ها ، می توان از نمایندگی های مجاز و یا فروشگاه های شکلات اقدام نمود.

مجموعه شکلاتیران ، با ارائه بهترین قیمت برای خرید عمده شکلات سنگی فله کیلویی ، خدمات خوبی برای مشتریان خود ارائه می نماید و در این زمینه مفتخریم توسعه همکاری خود را برای همکاران فروش عمده در سراسر کشور اعلام نماییم. مشتریان و علاقه مندان برای خرید عمده شکلات سنگی فله کیلویی نیز می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما در تماس باشید.

 

خرید عمده شکلات سنگی فله

Call Now Buttonمشاوره + قیمت