مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع شکلات و مواد اولیه شکلات سازی دعوت می نماید.

                          برای کسب اطلاعات بیشتر محصول و ارتباط با ما در ادامه همراه شوید:

مرکز فروش شکلات تافی مغزدار ایرانی | شرکت تافی ایران

آنچه در این مقاله میخوانیم...

سفارش شکلات مغزدار تاکرتولید فروش شکلات تافی مغزدار ایرانیانواع تافی ایرانیقیمت ارزان تافی ایرانی :تنوع شکلات تافی تولیدی ایران :کارخانه تافی شکلات ایران
کارخانه تافی و شکلات

مرکز فروش شکلات ، پخش شکلات ، شکلات مغزدار ، شکلات ایرانی ،  تافی مغزدار ، شکلات مغزدار فله ، خرید فله شکلات مغزدار

شکلات های مغزدار در انواع و اقسام گوناگونی در ایران تولید می شوند و تحت عناوین مختلفی نیز نامیده می شوند. از نمونه های شکلات های مغزدار می توان به شکلات های مغزدار میوه ای ، تافی های مغزدار میوه ای و شکلات تافی های مغزدار کاکائویی و غیره اشاره کرد. در این زمینه تولید کننده هایی نیز داریم که خرید مستقیم از طریق نمایندگی امکان پذیر است. از جمله برندها در این زمینه تاکر ، برنوتی ، اسپرسا ، شیرین آتام است که بیشتر در خصوص آنها صحبت می کنیم:

سفارش شکلات مغزدار تاکر

شکلات های تاکر دارای انواع گوناگونی هستند که انواع زیادی از آن شکلات های مغزدار هستند. فروش شکلات مغزدار سورن در مجموعه شکلاتیران انجام می شود. که با توجه به کیفیت بالای این محصول با استقبال خوبی روبرو شده است.

شکلات مغزدار

 

شما نیز میتوانید، برای خرید و سفارش شکلات پذیرایی به صورت عمده و با قیمت هایی مناسب از طریق سایت ما اقدام نمایید. مجموعه ی شکلاتیران مفتخر به فروش شکلات مغزدار تاکر با نازلترین قیمت ممکن می باشد. و ارسال این شکلات به سراسر کشور امکان پذیر است. در بخش میتوانید، انواع شکلات تاکر را مشاهده کنید:

 • شکلات مغزدار تاکر با طعم توت فرنگی
 • شکلات مغزدار تاکر با طعم پرطرفدار بلوبری
 • شکلات مغزدار تاکر با طعم پرتقال
 • شکلات مغزدار برند تاکر با طعم وانیل
 • شکلات مغزدار تاکر با طعم قهوه
 • شکلات مغزدار تاکر با طعم نعنا

شکلات مغزدار

مجموعه شکلاتیران آماده فروش شکلات مغزدار تاکر در انواع طعم ها می باشد. برای اطلاع از قیمت فروش شکلات مغزدار سورن در شکلاتیران و خرید این شکلات خوش طعم و دارای بسته بندی عالی کافیست از همین سایت اقدام نمایید.

تولید فروش شکلات تافی مغزدار ایرانی

اگر دنبال مرکز تولید و فروش شکلات تافی فله مغزدار در انواعی گوناگون و قیمتی مناسب هستید، شکلاتیران می تواند بهترین انتخاب شما باشد. برای آشنایی بیشتر با انواع تافی و اهمیت آنها در تولیدات شکلات و شیرینی ایرانی با ما همراه باشید.

انواع تافی ایرانی

تافی های ایرانی امروزه به یکی از محصولات مهم در صنایع شکلات تافی در خاورمیانه تبدیل شده اند و در واقع یکی از منابع اصلی تامین تافی در خاورمیانه ایران است. دلایل مهمی برای تبدیل شدن ایران به تولید کننده تافی وجود دارد که از جمله مهم ترین آنها موارد زیر است.

 • قیمت ارزان تافی ایرانی :

با توجه به پایین بودن هزینه های تولید ، هزینه های حقوق و دستمزد و مواد اولیه در ایران و نیز کاهش ارزش ریال نسبت به ارزهای خارجی ، قیمت تمام شده تافی شکلات در ایران بسیار پایین یوده و لذا فروش شکلات تافی ارزان قیمت را به همراه دارد. یکی از مشخصه های اصلی برای رقابت در بازارهای جهانی قیمت تمام شده است که با در نظر گرفتن این نکته ، دلیل صادرات بالای تافی ایرانی را می توان دریافت.

شکلات مغزدار

 • تنوع شکلات تافی تولیدی ایران :

با توجه به درک نیاز بازارهای داخلی و خارجی ، با تولید متنوع تافی و آبنبات ، توانسته ایم تعاملات خوبی با کشورهای خارجی و خصوصا کشورهای همسایه برای فروش شکلات تافی ایرانی داشته باشیم. در خصوص تنوع تافی شکلات دسته بندی کلی زیر معرفی می شود.

 • انواع تافی مغزدار شامل کارتن های ۱۲ کیلوگرمی و بسته های ۱۰۰۰ گرمی و ۳۰۰۰ گرمی
 • انواع تافی میوه ایشامل کارتن های ۱۲ کیلوگرمی و بسته های ۱۰۰۰ گرمی و ۳۰۰۰ گرمی
 • انواع تافی ترش میوه ایشامل کارتن های ۱۲ کیلوگرمی و بسته های ۱۰۰۰ گرمی و ۳۰۰۰ گرمی
 • انواع تافی کاکائویی شامل کارتن های ۱۲ کیلوگرمی و بسته های ۱۰۰۰ گرمی و ۳۰۰۰ گرمی
 • انواع تافی کره ای شامل کارتن های ۱۲ کیلوگرمی و بسته های ۱۰۰۰ گرمی و ۳۰۰۰ گرمی
 • آبنبات توت فرنگی شامل کارتن های ۱۲ کیلوگرمی و بسته های ۱۰۰۰ گرمی و ۳۰۰۰ گرمی
 • آبنبات قهوه  شامل کارتن های ۱۲ کیلوگرمی و بسته های ۱۰۰۰ گرمی و ۳۰۰۰ گرمی

شکلات مغزدار

کارخانه تافی شکلات ایران

کارخانه تافی شکلات ایران  فروش شکلات مغزدار در برند های متفاوت و با کیفیت به صورت عمده در خدمت شما خریداران عزیز می باشد. ما در مجموعه شکلاتیران با عرضه مستقیم در فروش شکلات مغزدار بدرب کارخانه سعی در رضایت و سود هر چه بیشتر در خرید عمده شما خریداران عزیز شکلات های مغزدار داریم. برای خرید شکلات تافی مغزدار فله کافیست از همین سایت مشاوره گرفته و اقدام نمایید.

 

 

مجموعه سورن مرکز فروش شکلات تافی مغزدار فله ایرانی  به بهترین و نازلترین قیمت بازار ایران می باشد. اگر قصد خرید عمده شکلات تافی مغزدار ایرانی را دارید، می توانید از طریق سایت ما اقدام نمایید تا به راحتی در میان انواع زیادی از محصول محصولات دلخواه خود را انتخاب نمایید. و با تازلترین قیمت و بیشترین سود برای فروشگاه ، مارکت و.. خود خریداری کنید.

شکلات مغزدار

Call Now Buttonمشاوره + قیمت